Інформаційний портал

для вчителів іноземних мов

Дистанційне навчання: Допомога вчителю.

  • 06.11.2020

Автор: Анна Гезь - методист видавництва MM Publications в Україні

Вчителі, що використовують підручники видавництва "MM Publications", такі як: "Full Blast", "New Destinations" і "Pioneer", мають можливість використовувати онлайн-ресурси для своїх занять.

Для того, щоб зареєструватися на платформі, потрібно:
1. Зайти на міжнародний сайт видавництва MM Publications.com
2. Перейти в розділ "Teacher’s area".
3. Заповнити реєстраційну форму, в розділі "ELT platform".

Важливо! вказуйте правильну інформацію щодо кількості учнів та колег.

Після реєстрації ви отримаєте посилання на електронну адресу. Перейдіть за посиланням, створіть Username та password і зареєструйте колег на платформі. Кожен має обрати підручник з переліку, вказати рівень та створити клас.

Навчальні матеріали для учнів складаються з таких завдань як: Communication test, Grammar test, Vocabulary test, Video activities.
Після проходження тесту учень бачить свій результат в таблиці за кожне виконане завдання, а вчитель може написати йому коментар в односторонньому порядку. Вчитель надає учневі "username" та "password", які учень використовує для входу на платформу. На платформі буде висвічуватись повідомлення від вчителя, а саме які вправи модуля потрібно опрацювати самостійно.

Оберіть "Practice tests" під назвою підручника і починайте виконувати завдання. Вони поділені на декілька категорій: Communication, Grammar, Vocabulary, Video activities. Оберіть категорію та модуль підручника. Зверніть увагу: деякі модулі можуть пропонувати більше, ніж одне завдання для виконання. Для того, щоб виконати завдання, прочитайте уважно умову, оберіть правильну відповідь та натисніть "Submit".

Якщо ви відповіли на всі питання правильно, ви отримаєте результат на екрані. Якщо ви допустили хоча б одну помилку, платформа запитає, чи не бажаєте повернутись до завдання та виправити її. Обираючи варіант “No”, ви отримаєте результат на екран, в протилежному випадку ви повертаєтесь до завдання та коригуєте відповідь. Виправити відповідь у завданні ви можете лише один раз. У випадку, якщо ви бажаєте розпочати виконувати завдання з початку, натисніть на опцію “clear”.

Зверніть увагу: обираючи опцію “submit”, ви отримуєте остаточний результат і вже не зможете нічого змінити. "My progress screen" надає повний результат всіх 4 видів завдань. Під власним ім'ям ви побачите дату та результати виконання завдання з початку реєстрації на платформі, за останні 30, 60 днів та 6 місяців. Обравши період, ви можете побачити результати за кожен вид завдань, наприклад "Grammar", "Vocabulary", "Listening" до кожного модулю. Messages screen сигналізує про повідомлення від вчителя. Оберіть одну з опцій “My messages” або “Messages to the class”.

Матеріали на платформі абсолютно безкоштовні, якщо ви використовуєте підручники нашого видавництва.

Виникли питання стосовно реєстрації та використання платформи? Звертайтеся до методиста видавництва "MM Publications Ukraine"  - Анни Гезь, за телефоном: +38(067) 325 60 81 або напишіть листа на електронну адресу Anna.Gez@mmpublications.com.ua 


Сподіваємося, що матеріали будуть  для вас корисними та цікавими!

Завжди з Вами,
MM Publications Ukraine


архів матеріалів
Мені подобається

x

some header

Content loaded dynamicly by progers with AJAX method. Any content type may be placed here.
Best wishes, frontend development team! :)

Зв'язатися з нами

Прізвище*
Ім`я*
По батькові*
Телефон*
Навчальний заклад*
Посада*
Регіон*

Спецзамовлення

Ім`я*
Email*
Телефон*
Назва та автор книги, яку шукаєте*

x

ЗАМОВЛЕННЯ ТОВАРУ

Прізвище *
Ім'я *
По батькові *
Телефон *
Навчальний заклад *
Посада *
Регіон *
  Відправити

* - Поля, обов'язкові для заповнення

x
Спасибо!
ваша заявка принята,
мы с вами свяжемся
в ближайшее время
x

Сообщите меня о чем-то

Ваше имя *
Ваш e-mail *
x

быстрый заказ товара

Ваше имя *
Телефон *
x

Вход в личный кабинет

Логин
Пароль
Или войдите, используя социальные сети: social widgets auth