Чи на часі професійний розвиток вчителя?
Сьогоднішній лайфхак присвячуємо темі професійного зростання і мотивації вчителя:
- Для чого потрібен професійний розвиток?
- Які ресурси використовувати вчителю НУШ?
- Як мотивувати себе до постійного вдосконалення?
Отже, ми можемо дебатувати щодо доцільності професійного розвитку вчителя, адже складно спрогнозувати, яким буде наступний навчальний рік, і ми знаємо, що він точно буде непростим. Однак, задача вчителя – створити середовище для навчання, де учні зможуть почуватися вільно і невимушено, наскільки це можливо. Магія цього процесу полягає в тому, що вчитель – це модель для учня, і вмотивований вчитель – це вмотивовані учні. Окрім того, Нова Українська Школа – це концепція, що передбачає глибоке переосмислення діяльності вчителя і перебудову старої системи на нову – таку, що забезпечує повноцінний розвиток учня та його життєвих компетентностей.
На щастя, ресурсів професійного розвитку для вчителя англійської є безліч. Пропонуємо поглянути на матеріали та платформи від Cambridge English та компанії "Лінгвіст":
- Платформа nus-english.com.ua містить 3 курси та безліч додаткових матеріалів.
- World of Better Learning – блог зі зручною навігацією за різними критеріями – від вікових до тематичних чи цільових.
- Вебінари від видавництва
- Канал YouTube
- Навчальні модулі для роботи з конкретними підручниками від Cambridge University Press, зокрема, Prepare Second Edition.
Як мотивувати себе на розвиток? Найкращий спосіб – це зробити план, за яким ви щодня, наприклад, витрачаєте 30-40 хвилин на те, щоб дізнатися щось нове у своїй галузі. Комусь підходять щотижневі плани, але важливо вести своєрідний облік досягнень. Так ви відмічаєте свої успіхи та точно щось використовуватимете під час уроків.
Рекомендуємо ознайомитися
Young Stars + ELT Platform = успіх ваших учнів!
Використовуйте онлайн платформу ELT Platform для доповнення матеріалів підручника Young Stars
Онлайн-конференція для вчителів англійської мови початкових класів
Запрошуємо вчителів англійської мови початкових класів на онлайн-конференцію від видавництва National Geographic Learning та компанії «Лінгвіст».
Pronunciation and Early Literacy in the Pre-School Education
У цій статті ми поговоримо про фонологічну усвідомленість і те, як спонукати найменших учнів чути риси різних звуків і практикувати фонеми англійської мови.