Інформаційний портал

для вчителів іноземних мов

Видавництва

Cambridge University Press

Cambridge University Press – це британське видавництво, яке існує вже понад 425 років і за цей час впевнено зайняло позицію визнаного авторитета і лідера на ринку навчальної літератури.

CLE International

Видавництво CLE International понад 30 років видає і розповсюджує підручники для вивчення французької мови в не франкомовних країнах. Література видавництва представлена в більш ніж 100 країнах світу.

Cornelsen

Засноване в 1946 році в Берліні, Cornelsen є одним з провідних видавництв навчальної літератури в Німеччині. Компанія займається виготовленням і розповсюдженням підручників для шкільної освіти і професійного навчання. Лінгвіст є ексклюзивним представником в Україні Cornelsen.

Edelsa

Компанія Edelsa була заснована в червні 1986 року і за час свого існування отримала значну популярність на міжнародній арені. Видавництво випускає та розповсюджує літературу для вивчення іспанської мови як іноземної в багатьох країнах світу.

MM Publications

Видавництво MM Publications забезпечує учнів та вчителів всього світу високоякісними, інноваційними освітніми матеріалами для вивчення англійської мови як іноземної.

Glossa

GLOSSA – польська мовна школа, що знаходиться в самому центрі Кракова та спеціалізується на навчанні польської мови як іноземної вже понад 20 років.

National Geographic Learning

Компанія Лінгвіст є офіційним представником National Geographic Learning в Україні.


Didier

Видавництво Didier засноване 1898 року й нині видає та розповсюджує підручники з французької мови як іноземної. Літературі видавництва характерне поєднання наукових досліджень і педагогічних експериментів.

Edilingua

Edilingua – це одне з найбільших відомих видавництв, що пропонують літературу для вивчення італійської мови як іноземної

Collins ELT

Видавництво Collins ELT було засноване в 1819 році та являється підрозділом Collins Publishers - всесвітнього лідеру серед видавництв літератури англійською мовою.

Prolog Publishing

Спеціалізоване видавництво Prolog Publishing більше 20 років публікує літературу для вивчення польської мови як іноземної.

Видавництва

x

some header

Content loaded dynamicly by progers with AJAX method. Any content type may be placed here.
Best wishes, frontend development team! :)

Зв'язатися з нами

Прізвище*
Ім`я*
По батькові*
Телефон*
Навчальний заклад*
Посада*
Регіон*

Спецзамовлення

Ім`я*
Email*
Телефон*
Назва та автор книги, яку шукаєте*

x

ЗАМОВЛЕННЯ ТОВАРУ

Прізвище *
Ім'я *
По батькові *
Телефон *
Навчальний заклад *
Посада *
Регіон *
  Відправити

* - Поля, обов'язкові для заповнення

x
Спасибо!
ваша заявка принята,
мы с вами свяжемся
в ближайшее время
x

Сообщите меня о чем-то

Ваше имя *
Ваш e-mail *
x

быстрый заказ товара

Ваше имя *
Телефон *
x

Вход в личный кабинет

Логин
Пароль
Или войдите, используя социальные сети: social widgets auth