Информационный портал

для учителей иностранных языков

О Компании

        2_5404684564935214935-01.jpeg ПРО КОМПАНІЮ
Компанія «Лінгвіст» заснована 10 листопада у 2007 році та виступає офіційним дистриб’ютором літератури для вивчення іноземних мов від провідних міжнародних видавництв, а також організатором різноманітних заходів, спрямованих на забезпечення інформаційно-методичної підтримки вчителів і викладачів англійської та інших іноземних мов, а з нещодавно ще й інформатики. Ми вже понад 14 років реалізуємо власну місію – СТВОРЮЄМО МОЖЛИВОСТІ ЗРОЗУМІТИ СВІТ!

Наш інформаційний портал для вчителів іноземних мов спрямований на акумулювання найбільш корисної, актуальної та вичерпної інформації з питань викладання та вивчення іноземних мов. Тут, у вільному доступі ви знайдете:
 • ІНОЗЕМНА НАВЧАЛЬНА ЛІТЕРАТУРА
  На сьогодні компанія «Лінгвіст» є представником всесвітньовідомих видавництв: Cambridge University Press, National Geographic Learning, MM Publications, Collins ELT, Cornelsen, CLE International, Didier, Edelsa, Prolog, Glossa, Edilingua та інших.
  Компанія Лінгвіст тісно співпрацює з Міністерством освіти і науки України, асоціаціями вчителів англійської мови IATEFL і TESOL, асоціаціями вчителів німецької мови (германістів) та іспанської мови (іспаністів), Британською Радою, Гете-Інститутом, Французьким культурним центром, посольствами Великобританії, Німеччини, Франції, Іспанії.
  В асортименті літератури для вивчення іноземних мов – навчальні курси, граматики, словники, матеріали для підготовки до іспитів, методична література, книги з країнознавства, ділового мовлення, адаптована література, інтерактивні матеріали.
  З 2007 року на базі компанії функціонує видавництво «Лінгвіст», що адаптує та самостійно розробляє навчальні матеріали, що якнайкраще підходять для вивчення англійської мови в українських школах. Окрім цього, на сайті видавництва ви знайдете купу корисних додаткових матеріалів, що допоможуть у викладанні, таких як: аудіо до курсів, семпли, відповіді на тестування, книги для вчителя, тощо.

  ІНОЗЕМНА ХУДОЖНЯ ЛІТЕРАТУРА
  З 2019 року компанія «Лінгвіст» розширила асортимент художньою літературою. На нашому сайті ви знайдете великий вибір дитячих книжок, класичної та сучасної літератури, подарункових видань та прикладної літератури іноземними мовами. 

  НАУКОВА НАВЧАЛЬНА ЛІТЕРАТУРА
       У 2020 році компанія «Лінгвіст» створила видавництво «Формула», яке займається забезпеченням українських навчальних закладів матеріалами для сучасного вивчення інформатики. Своє основне завдання ми вбачаємо в тому, щоб видавати навчальні книги та посібники, які допоможуть молодому поколінню сформувати своє успішне майбутнє, яке не можливо без цифрових умінь. Слоган видавництва - ЦИФРОВЕ МАЙБУТНЄ РАЗОМ!
       В асортименті товарів для вивчення інформатики – навчальний курс, посібники з програмування та робототехніки, робот Edison і тест IC3 Spark (міжнародна сертифікація цифрової грамотності для дітей від світового лідера Certiport).
       З 2021 Видавництво "Формула" розширилось. Ми додали нові напрямки: математика та природознавство. З якими беремо участь у пілоті НУШ для 5 класів.

  МЕТОДИЧНА ПІДТРИМКА ВЧИТЕЛІВ
  Інформаційно-методична підтримка навчальних закладів та вчителів іноземних мов по всій Україні здійснюється через поєднання офлайн і онлайн заходів – регулярне проведення тематичних семінарів, конференцій, презентацій, вебінарів із залученням іноземних спікерів від видавництв на актуальні теми у сфері викладання іноземних мов.
  Методистами-консультантами компанії Лінгвіст формуються та надаються календарно-тематичні планування, рекомендації та схеми використання навчальних курсів у школах, вищих навчальних закладах тощо. Крім того, ми впровадили низку спеціалізованих унікальних програм підтримки навчальних закладів та курсів, які використовують літературу видавництв, що представляються нашою компанією в Україні.

  ТРЕНІНГОВИЙ ЦЕНТР
  Для підтримки вчителів англійської мови у 2019 році був створений Тренінговий центр “Лінгвіст”. Пріоритетним завданням якого є надання вчителям іноземних мов можливості самостійно обирати напрями професійного розвитку, а також можливості покращення власних компетенцій.
  Основним здобутком є розроблення і впровадження Програми підвищення кваліфікації вчителів  англійської мови, згідно з вимогами Міністерства Освіти і Науки України. Вчителі мають змогу обрати курси «Teaching Teens», «Teaching Kids» або підвищити свою майстерність за допомогою тематичних курсів і вебінарів.

  2_5404684564935214936-01.jpeg
 • x

  some header

  Content loaded dynamicly by progers with AJAX method. Any content type may be placed here.
  Best wishes, frontend development team! :)

  СВЯЗАТСЯ С НАМИ

  Фамилия*
  Имя*
  Отчество*
  Телефон*
  Учебное заведение*
  Должность*
  Регион*

  Спецзаказ

  Имя*
  Email*
  Телефон*
  Название и автор книги, которую ищете*

  x

  ЗАКАЗ ТОВАРА

  Фамилия *
  Имя *
  Отчество *
  Телефон *
  Учебное заведение *
  Должность *
  Регион *
    Отправить

  * - Поля, обязательные для заполнения

  x
  Спасибо!
  ваша заявка принята,
  мы с вами свяжемся
  в ближайшее время
  x

  Сообщите меня о чем-то

  Ваше имя *
  Ваш e-mail *
  x

  быстрый заказ товара

  Ваше имя *
  Телефон *
  x

  Вход в личный кабинет

  Логин
  Пароль
  Или войдите, используя социальные сети: social widgets auth