Інформаційний портал

для вчителів іноземних мов

Безкоштовні онлайн-ресурси від National Geographic Learning

  • 18.12.2017

Видавництво National Geographic Learning, головною метою якого є допомога викладачам і студентам у вивченні англійської мови шляхом ознайомлення із зовнішнім світом, пропонує різноманітні безкоштовні ресурси для ефективного навчання дітей та дорослих. Користуйтеся із задоволенням!

Корисне для вчителяOfficial site
На офіційному сайті National Geographic Learning знаходьте аудіо, відео та текстові ресурси, включаючи зразки планів уроку. Щоб отримати доступ до матеріалів, які містять ключі до завдань, необхідно підтвердити статус викладача.

InFocus
Блог National Geographic Learning, де Ви знайдете статті провідних авторів видавництва. Матеріали блогу тримають в курсі останніх новин з методики викладання англійської та надають безліч практичних порад для використання вже на наступному уроці.

Webinars
Архів методичних вебінарів провідних спеціалістів National Geographic Learning, які пропонують цікавинки і практичні поради для роботи з дітьми, підлітками та дорослими.

TedTalks
Використання TedTalks на уроках із дорослими та підлітками допоможе зробити уроки більш різноманітними, корисними та близькими до реального життя. Дізнайтеся, як використовувати відео з учнями всіх рівнів.

YouTube канали
National Geographic Learning представляє безліч освітніх відеоматеріалів на сайті Youtube. Тут Ви знайдете пізнавальне відео для дорослих, яке може буди використано на уроках, а також підбірку вебінарів для професійного розвитку викладачів та удосконалення техніки викладання.
Також видавництво створило окремий канал з матеріалами для дітей: пізнавальним відео та відеоуроками для поповнення словникового запасу.
Ще один YouTube канал, де зібрані пізнавальні відео про різних тварин, цікаві факти та проекти, що сприяють збереженню навколишнього середовища. 

Ресурси для молодших школярів
Ресурс створений спеціально для додаткових занять з дітьми. Тут можно знайти багато захоплюючих ігор, пісень та цікавої інформації щодо навколишнього світу. Відео та текстові матеріали допоможуть при вивченні англійської мови та навколишнього світу в ігровій формі. Усі ресурси надаються без реєстрації.

Сайти, що супроводжують курси:

Our World
Сайт призначений для дітей початкової школи, які вивчають іноземну мову. Цікаві відео, веселі пісні англійською мовою, яскраві ігри. Окрім відео, що показує вчителям, як працювати з сайтом, є багато корисної та цікавої інформації. Сайт базується на навчальному курсі Our World від National Geographic Learning. Не потребує реєстрації.

Impact
Сайт дає змогу учням та вчителям отримати доступ до аудіо файлів до підручника. Вчителі можуть познайомитися з принципами роботи з підручником та дізнатись, як National Geographic Learning допомагає виховати громадян світу. Особливим подарунком для вчителів стане добірка Professional Development. Сайт призначений для використання з навчальним курсом Impact від National Geograhic Learning.

Close-Up 2nd Edition
Широкий вибір додаткової інформації у форматі відео, аудіо та текстів для викладання англійської мови підліткам. Ресурс надає інформацію щодо підготовки уроків, планування занять. Матеріали для додатковіх завдань допоможуть учням у вивченні мови та нададуть можливість дізнатися щось нове про світ. Сайт призначений для використання з навчальним курсом Close-Up від National Geograhic Learning.

Life 2nd Edition
Сайт-компаньйон для тих, хто вивчає та викладає англійську мову для дорослих. Велика кількість матеріалів для підготовки до уроків, допоміжні посібники для вчителів. Відео та аудіо, які допоможуть в вивченні англійської мови. Всі матеріали витримані в стилі National Geographic. Усі ресурси знаходяться у вільному доступі і будуть особливо корисні для викладачів та студентів, які використовують курс Life.

Соціальні мережі 
Приєднуйтесь та отримуйте інформацію про новинки, семінари та акції: офіційний Facebook National Geographic Learning та офіційна сторінка Facebook в Україні

архів матеріалів
Мені подобається
x

some header

Content loaded dynamicly by progers with AJAX method. Any content type may be placed here.
Best wishes, frontend development team! :)

Зв'язатися з нами

Прізвище*
Ім`я*
По батькові*
Телефон*
Навчальний заклад*
Посада*
Регіон*

Спецзамовлення

Ім`я*
Email*
Телефон*
Назва та автор книги, яку шукаєте*

x

ЗАМОВЛЕННЯ ТОВАРУ

Прізвище *
Ім'я *
По батькові *
Телефон *
Навчальний заклад *
Посада *
Регіон *
  Відправити

* - Поля, обов'язкові для заповнення

x
Спасибо!
ваша заявка принята,
мы с вами свяжемся
в ближайшее время
x

Сообщите меня о чем-то

Ваше имя *
Ваш e-mail *
x

быстрый заказ товара

Ваше имя *
Телефон *
x

Вход в личный кабинет

Логин
Пароль
Или войдите, используя социальные сети: social widgets auth