Інформаційний портал

для вчителів іноземних мов

Quick Minds for Ukraine

Видавництво: Cambridge University Press, Лінгвіст

Автор: Herbert Puchta, Gunter Gerngross, Peter Lewis-Jones

Рівень: Pre-A1

Quick Minds for Ukraine - автентичний підручник з англійської мови для 1 класу, адаптований відповідно до нових програм і стандартів Нової Української Школи (НУШ), пройшов пілотування в 100 школах України і отримав схвальні відгуки більш ніж 200 вчителів. Розрахований на 2-3 години англійської мови на тиждень.

Разом із Quick Minds учні перших класів матимуть змогу познайомитись із Супер-Друзями (Super Friends), кожен з яких має супер-можливості, що служать їм для допомоги іншим і одне одному. Крім перегляду анімованих історій, учні також ознайомляться з безліччю життєво та комунікативно необхідних тем, в які інтегроване плавне та природнє вивчення лексики й граматики англійської мови.

Підручник складається зі Вступу, 8 розділів та 3 секцій в кінці підручника. Вступ має на меті поступово занурити учнів у світ англійської мови і поверхнево ознайомити із темами, що вивчатимуться в основній частині.

Розділи підручника структуровані за тематичним принципом, серед тем: Friends, At School, Let’s Play, Pet Show, Lunch Time, Family, Get Dressed!, The Robot. Під кожну тему учні вивчатимуть відповідний інструментарій (лексику та граматичні конструкції), специфічний для кожної комунікативної ситуації.

Розділи мають чітку структуру: починаються з вивчення та засвоєння лексичних одиниць, граматичних конструкцій шляхом занурення в мовленнєвий контекст через римівки, ігри, візуалізації (флеш-картки, анімовані історії, ретельно підібрані ілюстрації).

Граматичні секції виділені окремо, містять адаптовані до психології українських учнів ілюстрації, а також супроводжуються аудіо. Далі учні систематизують вивчене через пісню та відповідні розробки, а також проживають історію Супер-Друзів. Кожна історія героїв спрямована на розвиток соціальної відповідальності, життєвих компетенцій та моральних цінностей у дітей, а також дають цінний приклад поведінки в різних ситуаціях, виховують самостійну особистість, здатну діяти в команді.

Секції з фоніксами спрямовані на засвоєння учнями правильної вимови, а також готують їх до сприйняття письмового тексту через розвиток вміння співвідносити букви та звуки, розпізнавати їх у словах як на слух, так і візуально відповідно до Загальноєвропейських стандартів методики читання у початкових школах.

Остання частина розділу – це проектна робота, що має на меті навчити учнів використовувати мову відповідно до даної їм комунікативної ситуації, працювати самостійно та в команді. Крім того, секції Learn to Think, зазвичай, активізують міжпредметні зв’язки (CLIL) та навички 21 століття.

Наприкінці підручника є три сегменти, розроблені спеціально для українських шкіл та які відповідають стандартам НУШ – Culture, I Can, Letters. Культурний та країнознавчий компонент міститься в темах, що доповнюють кожен розділ тематично, але спрямований на усвідомлення місця України у світі. I Can – це додаткова систематизація знань, набутих протягом вивчення кожного розділу. Letters – додаткові розробки, які можна використовувати під час навчання відповідних тем для початкового засвоєння учнями читання та письма.

Зошит для учня продовжує теми та містить цікаві вправи для практики вивченого в основному підручнику. Наприкінці зошита є кольоровий Picture Dictionary, спрямований на повторення лексики з підручника. Зошит повністю повторює структуру підручника та надає додаткову практику мовного матеріалу, який вивчається. Аудіосупровід для робочого зошиту міститься на диску Class audio CD. Робочий зошит Quick Minds 1 for Ukraine тепер містить секцію “Write the Letters”. В секції 9 основних розділів та 3 додаткових на розвиток навичок читання і письма.

Class audio CD для роботи з книгою для учня та робочим зошитом можна придбати на диску або завантажити безкоштовно за посиланням.

Флеш-картки містять візуалізацію лексики та мовного матеріалу, який подається в підручнику. Картки структуровані тематично та повторюють структуру юнітів в підручнику.

До курсу також є книга для вчителя зі сторінками з підручника та робочого зошита, розробками кожного уроку для роботи в класі, а також для учнів, що швидше справляються із завданнями, поради для виконання різних видів завдань, використання відео та аудіо матеріалів, флеш-карток.

Книга для вчителя з фотокопіювальними матеріалами містить додаткові розробки для закріплення вивченого, ігри та тести. Всі розробки призначені для роботи в класі під час вивчення матеріалу підручника та можуть бути використані для додаткової практики і закріплення вивченого. Аудіо до тестів міститься на аудіо CD.

Постери до навчального курсу Quick Minds  –  це чудовий спосіб повторити  вивчений лексичний і граматичний матеріал в цікавій інтерактивній формі. Комплект складається з трьох постерів, які за своїм навчальним наповненням збігаються із секціями на повторення (Review) в підручнику Quick Minds 1.

Плакати можуть використовуватися і з іншими навчальними курсами, адже  теми відповідають програмі молодших класів.

Перелік лексичних тем:

  • Плакат 1: numbers and colours, classroom objects, toys.
  • Плакат 2: animals, food, family.
  • Плакат 3: clothes, the body.

Безкоштовний онлайн компонент – незамінний помічник учителя для урізноманітнення методів подачі матеріалу на уроках. На сайті є граматичні та лексичні ігри під кожну тему підручника, анімовані відео історії, пісні з відео супроводом та караоке-версіями й відеоке.

Quick Minds for Ukraine Worksheets – це розробки для роботи з учнями 1-4 класів для додаткової практики. Існує 2 види розробок — на розвиток граматики та на розвиток читання. На основі опитування вчителів, проведеного протягом останніх років, ми визначили, що близько 20% вчителів використовують додаткові граматичні матеріали в роботі з Quick Minds. Додаткове читання — близько 40%. Решта вчителів зазначає, що достатньо того НВК, що є. Виходячи з цього, ми створили для вас додаткові матеріали саме такими, якими ви їх хотіли б бачити, а саме:

  • Grammar Worksheets
  • Reading Worksheets

Ці розробки покривають матеріали кожних 3 юнітів, тренують граматичні навички та уміння читати за системою, розробленою Полом Друрі спеціально для українських вчителів і відповідно до програми НУШ, а також згідно з реальними потребами вчителів.

Super Portfolio Book – це посібник із цікавими та творчими завданнями, який допоможе учням закріпити вивчений матеріал та розповісти про власний досвід,  використовуючи набуті знання на уроках англійської мови. Завдяки Super Portfolio Book вчителі зможуть здійснити формувальне оцінювання, яке передбачене програмою НУШ.

Super Dictionary Book – це посібник, який допоможе учням вивчити слова, передбачені програмою для для учнів молодших класів, а також сприятиме розвитку навичок читання та письма.

Super Reading Book – це посібник, розроблений спеціально для дітей молодшого шкільного віку, який допоможе учням розвинути та удосконалити навички читання. У завданнях та текстах метод фоніксів поєднаний із читанням слів, які учні вивчають за програмою Нової Української Школи. Завдання побудовані за принципом «від простого до складного». Маленькі читачі знайомляться зі словами, потім реченнями, а наприкінці уроку на них чекає розповідь, яка містить лексичні одиниці, запропоновані у попередніх вправах. Це допоможе учням запам’ятати, як правильно вимовляти окремі слова та конструкції, а також навчитися читати тексти.


Компоненти курсу "Quick Minds for Ukraine": книга для учня, зошит для учня, аудіо CD, флеш-карти, книга для вчителя, книга для вчителя з фотокопіювальними матеріалами, плакати, безкоштовний інтерактивний додаток онлайн.


Quick Minds 1 for Ukraine

Компоненти:

1.jpeg 2.jpeg 4.jpeg 3.jpeg

Дізнатись більше про "Quick Minds 1 for Ukraine" >>>

Завантажити інформаційну листівку "Quick Minds 1 for Ukraine"

Аудіо-файли для завантаження "Quick Minds 1 for Ukraine" >>>
Календарно-тематичне планування "Quick Minds 1 for Ukraine" >>>
Зміст "Quick Minds 1 for Ukraine" >>>

Зразок зошита "Quick Minds 1 for Ukraine" >>>
Зразок підручника "Quick Minds 1 for Ukraine" >>>
Зразок книги для вчителя "Quick Minds 1 for Ukraine" >>>
Безкоштовний онлайн компонент до "Quick Minds 1 for Ukraine" >>>
Відеоогляд курсу "Quick Minds 1 for Ukraine" >>>

Відеоуроки до підручника "Quick Minds 1 for Ukraine" >>>

Безкоштовні матеріали для роботи в класі Quick Notes

Книга для вчителя "Quick Minds 1 for Ukraine" >>>


Quick Minds 2 for Ukraine

Компоненти:

 5.jpeg 7.jpeg 9.jpeg 8.jpeg


10.jpeg 11.jpeg

Дізнатись більше про "Quick Minds 2 for Ukraine" >>>

Календарно-тематичне планування до "Quick Minds 2 for Ukraine"  >>>
Зразок зошита "Quick Minds 2 for Ukraine" >>>
Зразок підручника "Quick Minds 2 for Ukraine" >>>
Зразок книги для вчителя "Quick Minds 2 for Ukraine" >>>
Аудіосупровід до "Quick Minds 2 for Ukraine" >>>

Відеоуроки до підручника "Quick Minds 2 for Ukraine" >>>

Книга для вчителя "Quick Minds 2 for Ukraine" >>>


Quick Minds 3 for Ukraine

Компоненти:

 13.jpeg 14.jpeg 15.jpeg 16.jpeg
 Дізнатись більше про "Quick Minds 3 for Ukraine" >>>

Календарно-тематичне планування до "Quick Minds 3 for Ukraine" >>>
Зразок зошита "Quick Minds 3 for Ukraine" >>>
Зразок підручника "Quick Minds 3 for Ukraine" >>>
Зразок книги для вчителя "Quick Minds 3 for Ukraine" >>> 

Відеоуроки до підручника "Quick Minds 3 for Ukraine" >>>

Книга для вчителя "Quick Minds 3 for Ukraine" >>>

Супутні навчальні курси

Супутні навчальні курси

x

some header

Content loaded dynamicly by progers with AJAX method. Any content type may be placed here.
Best wishes, frontend development team! :)

Зв'язатися з нами

Прізвище*
Ім`я*
По батькові*
Телефон*
Навчальний заклад*
Посада*
Регіон*

Спецзамовлення

Ім`я*
Email*
Телефон*
Назва та автор книги, яку шукаєте*

x

ЗАМОВЛЕННЯ ТОВАРУ

Прізвище *
Ім'я *
По батькові *
Телефон *
Навчальний заклад *
Посада *
Регіон *
  Відправити

* - Поля, обов'язкові для заповнення

x
Спасибо!
ваша заявка принята,
мы с вами свяжемся
в ближайшее время
x

Сообщите меня о чем-то

Ваше имя *
Ваш e-mail *
x

быстрый заказ товара

Ваше имя *
Телефон *
x

Вход в личный кабинет

Логин
Пароль
Или войдите, используя социальные сети: social widgets auth