Інформаційний портал

для вчителів іноземних мов

Quick Minds 1 for Ukraine

Видавництво: Cambridge University Press, Лінгвіст

Автор: Herbert Puchta, Gunter Gerngross, Peter Lewis-Jones

Рівень: Pre-A1

Quick Minds 1 for Ukraine - автентичний підручник з англійської мови для 1 класу, адаптований відповідно до нових програм і стандартів Нової Української Школи (НУШ), пройшов пілотування в 100 школах України і отримав схвальні відгуки більш ніж 200 вчителів. Розрахований на 2-3 години англійської мови на тиждень.

Разом із Quick Minds учні перших класів матимуть змогу познайомитись із Супер-Друзями (Super Friends), кожен з яких має супер-можливості, що служать їм для допомоги іншим і одне одному. Крім перегляду анімованих історій, учні також ознайомляться з безліччю життєво та комунікативно необхідних тем, в які інтегроване плавне та природнє вивчення лексики й граматики англійської мови.

Дізнатись більше >>>

Завантажити інформаційну листівку

Аудіо-файли для завантаження >>>
Календарно-тематичне планування >>>
Зміст >>>

Зразок зошита >>>
Зразок підручника >>>
Зразок книги для вчителя >>>
Безкоштовний онлайн компонент >>>
Відеоогляд курсу >>>

Безкоштовні матеріали для роботи в класі Quick Notes

Якщо Ваша школа голосувала за підручник Quick Minds 1, Ви можете замовити книгу для вчителя БЕЗКОШТОВНО.


Quick Minds 2 for Ukraine

QuickMindsPupilsBook2_cover web.jpgQM2_Activity_2_web.jpgQM2 TB 219x276_cover_web.jpg

Quick Minds 2 for Ukraine – автентичний підручник з англійської мови для 2 класу, адаптований відповідно до вікових особливостей та потреб учнів початкової школи. Розрахований на 2-3 години англійської мови на тиждень.

Із Quick Minds 2 for Ukraine другокласники продовжать захопливу подорож із Супер-Друзями (Super Friends), кожен з яких має супер-можливості, які потрібні їм для допомоги іншим і одне одному. Окрім перегляду анімованих історій, учні також ознайомляться з безліччю життєво та комунікативно необхідних тем, в які інтегроване плавне та природнє вивчення лексики й граматики англійської мови.

Підручник складається із Вступного розділу Back to School на повторення вивченого в 1 класі матеріалу, 9 розділів та 2 секцій в кінці підручника – Culture, I Can Do.

Розділи підручника структуровані за тематичним принципом, серед тем: Back to school, The school bag,  The zoo, My bedroom, Come to my party, Off we go!, Sports club, In the countryside, Amusement park, At the beach. Під кожну тему учні вивчатимуть інструментарій (відповідну лексику і граматичні конструкції), специфічний для кожної комунікативної ситуації. Кожен розділ має чітку структуру: починається із вивчення та засвоєння лексичних одиниць, граматичних конструкцій шляхом занурення в мовленнєвий контекст через римівки, ігри, візуалізації (флеш-картки, анімовані історії, ретельно підібрані ілюстрації).

Граматичні секції виділені окремо, містять адаптовані до психології українських учнів ілюстрації, а також супроводжуються аудіо. Учні й учениці систематизують вивчене через пісню та відповідні розробки, а також проживають історію Супер-Друзів. Кожна історія героїв спрямована на розвиток соціальної відповідальності, життєвих компетенцій та моральних цінностей у дітей, а також дає цінний приклад поведінки в різних ситуаціях, виховує самостійну особистість, здатну діяти в команді.

Секції з фоніксами спрямовані на засвоєння учнями правильної вимови, а також готують їх до сприйняття письмового тексту через розвиток уміння співвідносити букви і звуки, розпізнавати їх у словах як на слух, так і візуально відповідно до Загальноєвропейських стандартів методики навчання читання у початкових школах. Крім того, фонікси в 2 рівні Quick Minds побудовані за протиставним принципом, що сприяє первинному аналізу мови.

Остання частина розділу – це проектна робота, що має на меті навчити учнів використовувати мову відповідно до даної їм комунікативної ситуації, працювати самостійно і в команді. Секції Learn to Think, зазвичай, активізують міжпредметні зв’язки (CLIL) та навички 21 століття.

Наприкінці підручника є дві секції Culture і I can, розроблені спеціально для українських шкіл та містять теми у відповідності до навчальних програм для початкової школи. Культурний та країнознавчий компонент міститься в темах, що доповнюють кожен розділ тематично, але спрямований на усвідомлення місця України у світі. I Can – це додаткова систематизація знань, набутих протягом вивчення кожного розділу.

Зошит для учня продовжує теми та містить цікаві вправи для практики вивченого в основному підручнику. Наприкінці зошита є кольоровий Picture Dictionary, спрямований на повторення лексики з підручника. Зошит повністю повторює структуру підручника та надає додаткову практику мовного матеріалу, який вивчається. Аудіосупровід для робочого зошита міститься на диску Class audio CDs.

До курсу також є книга для вчителя зі сторінками з підручника та робочого зошита, розробками кожного уроку для роботи в класі, вправами та дидактичними іграми для учнів, які швидше виконують завдання, порадами для виконання різних видів діяльності, використання відео та аудіо матеріалів, флеш-карток, а також тестами до кожного юніту.

Книга для вчителя з фотокопіювальними матеріалами містить додаткові розробки для закріплення вивченого, ігри та семестрові тести. Всі розробки призначені для роботи в класі під час вивчення матеріалу підручника та можуть бути використані для додаткової практики і закріплення вивченого.

Безкоштовний онлайн компонент – незамінний помічник учителя для урізноманітнення методів подачі матеріалу на уроках. На сайті є граматичні та лексичні ігри до кожної теми підручника, анімовані відео історії, пісні з відео супроводом та караоке-версіями, відеоке.

Флеш-картки – візуалізація лексики та мовного матеріалу, який подається в підручнику. Картки структуровані тематично й повторюють структуру юнітів в підручнику.

Class audio CDs для роботи з книгою для учня та робочим зошитом можна придбати на диску.

Постери до навчального курсу Quick Minds 2 –  це чудовий спосіб повторити  вивчений лексичний і граматичний матеріал в цікавій інтерактивній формі. Комплект складається з трьох постерів, які за своїм навчальним наповненням збігаються із секціями на повторення (Review) в підручнику Quick Minds 2.

На першому плакаті зображення ілюструють нові слова 1-го, 2-го та 3-го юнітів підручника Quick  Minds 2. Також подано діалоги з використанням граматичних конструкцій, які учні вивчають в цих розділах підручника. Другий та третій плакати мають таку ж саму структуру й відтворюють матеріал юнітів 4, 5, 6 та юнітів 7, 8, 9 відповідно.

Компоненти: книга для учня, зошит для учня, аудіо CD, флеш-карти, книга для вчителя, книга для вчителя з фотокопіювальними матеріалами, плакати, безкоштовний інтерактивний додаток онлайн.

Дізнатись більше >>>

Календарно-тематичне планування >>>
Зразок зошита >>>
Зразок підручника >>>
Зразок книги для вчителя >>>
Аудіосупровід >>>

Якщо Ваша школа голосувала за підручник Quick Minds 2, Ви можете замовити книгу для вчителя БЕЗКОШТОВНО.


Quick Minds 3 for Ukraine
QM_Pupil’s-Book3_gos_cover_web.jpgQM_ABook3-cover_web.jpg.pagespeed.ce.a5_48l1oF4.jpgQM3-TB-219x296_cover_web.jpg


 Дізнатись більше >>>

Календарно-тематичне планування >>>
Зразок зошита >>>
Зразок підручника >>>
Зразок книги для вчителя >>>

Якщо Ваша школа голосувала за підручник Quick Minds 3, Ви можете замовити книгу для вчителя БЕЗКОШТОВНО.

Супутні навчальні курси

Супутні навчальні курси

x

some header

Content loaded dynamicly by progers with AJAX method. Any content type may be placed here.
Best wishes, frontend development team! :)

Зв'язатися з нами

Прізвище*
Ім`я*
По батькові*
Телефон*
Навчальний заклад*
Посада*
Регіон*

Спецзамовлення

Ім`я*
Email*
Телефон*
Назва та автор книги, яку шукаєте*

x

ЗАМОВЛЕННЯ ТОВАРУ

ПІБ
Телефон
Електронна пошта
Навчальний заклад
Посада
Регіон
Спосіб доставки

При замовленні на суму понад 1000 грн – доставка безкоштовна

Адреса доставки
Відділення Нової Почти
Спосіб оплати
  Відправити

* Усі поля обов’язкові для заповнення.

x
Спасибо!
ваша заявка принята,
мы с вами свяжемся
в ближайшее время
x

Сообщите меня о чем-то

Ваше имя *
Ваш e-mail *
x

быстрый заказ товара

Ваше имя *
Телефон *
x

Вход в личный кабинет

Логин
Пароль
Или войдите, используя социальные сети: social widgets auth