Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Learning English through Reading

‘Read, read, read’
William Faulkner

image-20160315-17748-1gvmrlz

«Я обожнюю читати!» – можна почути майже від кожного вчителя (і не лише) англійської мови, адже ми – філологи і жага до читання в нашій крові! Ми всі знайомі з «титанами» англійської класичної літератури, а прізвища Крісті, Голсуорсі та Остін викликають приємні спогади не лише від творів авторів, а й від тієї вишуканої англійської, яка змушує нас перечитувати твір по декілька разів. Чудово! Це все про нас!

А як щодо наших учнів? Чи вони так само поспішають до бібліотеки у пошуках класичної британської прози? Ні? Можливо, варто «запросити» прозу частіше відвідувати учнів?

28288

Читать дальше...

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня - свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня, частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читать дальше...

Все статьи

Usborne

UsborneUsborne Publishing — это самое большое и известнейшее издательство детской литературы в Британии. Множество произведений Usborne получили международные премии и национальные награды. В частности, в мае 2012 года издательство получило почетное звание Children’s Publisher of the Year (Детское Издательство года).

С 1973 года Usborne издает и переводит на 55 языков литературу для детей всех возрастных категорий. Это яркие, незабываемые и познавательные книжки, от которых в восторге дети любого возраста.

Издательство предлагает разнообразные серии: «Прикоснись и почувствуй» и книжки-игрушки для малышей; раскраски, колыбельные и книги стихов; наборы для изучения иностранного языка, словари и флэшкарты; иллюстрированные сказки, рассказы и приключенческие истории; серии с наклейками для мальчиков и девочек, а так же еще множество оригинальных и интересных вещей.

Перейти на сайт Usborne Publishing

 Контакты

Компания Лингвист Г. Сковороды, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228