Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Learning English through Reading

‘Read, read, read’
William Faulkner

image-20160315-17748-1gvmrlz

«Я обожнюю читати!» – можна почути майже від кожного вчителя (і не лише) англійської мови, адже ми – філологи і жага до читання в нашій крові! Ми всі знайомі з «титанами» англійської класичної літератури, а прізвища Крісті, Голсуорсі та Остін викликають приємні спогади не лише від творів авторів, а й від тієї вишуканої англійської, яка змушує нас перечитувати твір по декілька разів. Чудово! Це все про нас!

А як щодо наших учнів? Чи вони так само поспішають до бібліотеки у пошуках класичної британської прози? Ні? Можливо, варто «запросити» прозу частіше відвідувати учнів?

28288

Читать дальше...

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня - свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня, частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читать дальше...

Все статьи

MM Publications

MM PublicationsИздательство MM Publications обеспечивает учеников и учителей по всему миру высококачественными, инновационными образовательными материалами для изучения английского языка как иностранного.

MM Publications представлено во многих странах Европы, Африки, Америки, Австралии и Азии. В Украине Лингвист является официальным представителем издательства.

MM Publications предлагает широкий выбор учебных курсов для дошкольников и школьников, грамматические справочники, адаптированное чтение, учебники для взрослых, другие материалы.

Посетите нового сайта издательства в Украине MM Publications Ukraine, где находится информация о Специальную программу издательства MM Publications для украинских школ, рекомендации для подготовки к государственной итоговой аттестации по английскому языку — ДПА 2017 описания самой популярной учебной литературы, а также последние новости о семинарах, вебинары, акции и конкурсы.

С начала 2015-2016 учебного года издательство MM Publications предлагает Специальное предложение для украинских школ. Программа подготовлена ​​специально для Украины, с учетом Учебных программ по английскому языку специализированных и общеобразовательных учебных заведений. Только для украинских школ учебные курсы предлагаются по доступным ценам и возможностью получить подарки при покупке.

    4

Полезные ссылки:

Каталог издательства MM Publications 2017-2018

Прайс-лист на учебные курсы MM Publications 2017-2018

Календарно-тематическое планирование

Материалы для летних языковых лагерей

 

Письма-рекомендации Министерства образования и науки Украины на курсы:

Use of English B2   

To the Top              3

To the Top special edition

Smart Junior

Zoom in special

New Destinations

English Hub

Full Blast

Traveller

 

Методист издательства:

Для того, чтобы проконсультироваться по выбору оптимального курса для изучения английского языка, договориться о встрече или семинаре, обращайтесь к методисту издательства MM Publications:
Виктория Плишкова,  (067) 325-60-81,  V.Plishkova@mmpublications.com.ua

Хотите получать email-рассылки с последними новостями от издательства MM Publications? Подписывайтесь на Newsletters по ссылке >>>

 Контакты

Компания Лингвист Г. Сковороды, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228