Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Learning English through Reading

‘Read, read, read’
William Faulkner

image-20160315-17748-1gvmrlz

«Я обожнюю читати!» – можна почути майже від кожного вчителя (і не лише) англійської мови, адже ми – філологи і жага до читання в нашій крові! Ми всі знайомі з «титанами» англійської класичної літератури, а прізвища Крісті, Голсуорсі та Остін викликають приємні спогади не лише від творів авторів, а й від тієї вишуканої англійської, яка змушує нас перечитувати твір по декілька разів. Чудово! Це все про нас!

А як щодо наших учнів? Чи вони так само поспішають до бібліотеки у пошуках класичної британської прози? Ні? Можливо, варто «запросити» прозу частіше відвідувати учнів?

28288

Читать дальше...

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня - свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня, частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читать дальше...

Все статьи

Edelsa

EdelsaКомпания Edelsa была основана в июне 1986 года и за время своего существования получила значительную популярность на международной арене.

Издательство выпускает и распространяет литературу для изучение испанского языка как иностранного во многих странах мира. Лингвист является эксклюзивным официальным представителем Edelsa в Украине.

Edelsa плодотворно сотрудничает с Всемирной Ассоциацией преподавателей испанского языка. В учебной литературе издательства используются новейшие достижения и технологии в сфере изучения иностранных языков.

Edelsa предлагает высококачественные учебники по испанскому языку для начальной и средней школы, для старшеклассников и взрослых.

 

Материалы для подготовки к ДПА 2016 по испанскому языку:

Подготовлено по учебным курсам издательства Edelsa

 Уровень B1:
- Codigo ele 3 B1
- Embarque 3 B1
- Vente 2 B1
- Dele escolar A2-B1

Уровень B2:
- Codigo ele 4 B2
- Embarque 4 B2
- Vente 3 B2

 

Схема использования курсов издательства Edelsa в учебных заведениях Украине

КАЛЕНДАРНО-ТЕМАТИЧЕСКОЕ ПЛАНИРОВАНИЕ ДЛЯ УЧЕБНЫХ КУРСОВ ОТ ИЗДАТЕЛЬСТВА EDELSA

Перейти на сайт Edelsa

Разрешения Министерства образования и науки Украины:

Colega

Chicos Chicas

Joven.es

Codigo

Embarque

Pasaporte

 

Для курсов Pasaporte, Nuevo Ven, Joven.es, Codigo ELE, Chicos Chicas, Colega есть бесплатное календарно-тематическое планирование.Контакты

Компания Лингвист Г. Сковороды, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228