Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Learning English through Reading

‘Read, read, read’
William Faulkner

image-20160315-17748-1gvmrlz

«Я обожнюю читати!» – можна почути майже від кожного вчителя (і не лише) англійської мови, адже ми – філологи і жага до читання в нашій крові! Ми всі знайомі з «титанами» англійської класичної літератури, а прізвища Крісті, Голсуорсі та Остін викликають приємні спогади не лише від творів авторів, а й від тієї вишуканої англійської, яка змушує нас перечитувати твір по декілька разів. Чудово! Це все про нас!

А як щодо наших учнів? Чи вони так само поспішають до бібліотеки у пошуках класичної британської прози? Ні? Можливо, варто «запросити» прозу частіше відвідувати учнів?

28288

Читать дальше...

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня - свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня, частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читать дальше...

Все статьи

Didier

DidierОснованное в 1898 году, издательство издает и распространяет учебники по французскому языку как иностранному. Литературе издательства Didier характерно сочетание научных исследований и педагогических экспериментов. Авторы учебников сотрудничают с такими международными и французскими организациями как: Совет Европы (CE), Международный центр подготовки педагогов (CIEP), Французский Альянс (AF), Центр прикладной лингвистики (CLA), Канал 5 (TV5) и другие.

Основной целью издательства есть облегчить работу тех, кто изучает, и тех, кто обучает французскому языку. Для первых создан учебник и рабочие тетради к ним, которые дополняются аудио и видео дисками, а так же интерактивными CD-Rom-ами. Кроме того на сайте можно найти дополнительные упражнения онлайн. Для других созданы книги для учителя с детальными пояснениями по работе с учебником, которые можно скачать бесплатно с сайта издательства http://www.editionsdidier.com/

Схема использования учебных курсов издательства Didier

Catalogue Didier Ukraine 2015

Перейти на сайт Didier

Разрешения Министерства образования и науки Украины

Edito A1-B2

Edito

Generation

Decibel

Календарно-тематическое планирование:

Edito A2

Generation A1

Generation A2

Generation B1

Методист издательства

Для того, что бы получить информацию относительно семинаров, презентаций и новых поступлений, обращайтесь к методисту по французскому языку Елене Соколовой по e-mail: esokolova111@gmail.com или по тел.: 067 999 92 03.Контакты

Компания Лингвист Г. Сковороды, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228