Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Learning English through Reading

‘Read, read, read’
William Faulkner

image-20160315-17748-1gvmrlz

«Я обожнюю читати!» – можна почути майже від кожного вчителя (і не лише) англійської мови, адже ми – філологи і жага до читання в нашій крові! Ми всі знайомі з «титанами» англійської класичної літератури, а прізвища Крісті, Голсуорсі та Остін викликають приємні спогади не лише від творів авторів, а й від тієї вишуканої англійської, яка змушує нас перечитувати твір по декілька разів. Чудово! Це все про нас!

А як щодо наших учнів? Чи вони так само поспішають до бібліотеки у пошуках класичної британської прози? Ні? Можливо, варто «запросити» прозу частіше відвідувати учнів?

28288

Читать дальше...

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня - свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня, частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читать дальше...

Все статьи
На сайт 111 Бесплатные материалы для Summer Language Camps от трех издательств!

Хорошая новость для всех, кто планирует организовывать летние языковые лагеря в этом году!

Компания «Лингвист» с радостью информирует, что в свободном доступе уже имеются бесплатные учебные материалы для летних языковых лагерей от трех ведущих издательств учебной литературы по английскому языку - Cambridge University Press, MM Publications, National Geographic Learning.

Яркий дизайн, структурированность упражнений, детализированные инструкции с интересными иллюстрациями - все это лишь за одним кликом!

Проводите лето весело и с пользой, а планировать начинайте уже сегодня - с нашими материалами это будет проще и интереснее.

Скачать бесплатные учебные он-лайн ресурсы для летних лагерей можно на сайте Министерства образования и науки Украины, а также на сайте компании «Лингвист» по ссылкам:

- материалы от издательства Cambridge University Press
- материалы от издательства MM Publications
- материалы от издательства National Geographic Learning 
видео и аудио материалы для летних лагерей от National Geographic Learning

Со всеми вопросами, уточнениями или пожеланиями свободно обращайтесь к методистам издательств в Украине по соответствующим контактам ниже: 

  • методист издательства MM Publications Виктория Плишкова:
    (067) 325-60-81, (044) 237-70-66, V.Plishkova@mmpublications.com.ua
  • методист издательства National Geographic Learning Екатерина Шлямина: (067) 469-51-23, (044) 237-70-66, Katerina.Shlyamina@ngl.com.ua.


Контакты

Компания Лингвист Г. Сковороды, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228