Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня - свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня, частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читать дальше...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читать дальше...

Все статьи
news_08092016_dpa_1 Які зміни відбудуться в ДПА з англійської мови у 2016-17 навчальному році?

В рамках Всеукраїнського навчально-методичного семінару методистів з іноземних мов ОІППО (Інститутів післядипломної педагогічної освіти) на тему «Іноземні мова як життєве вміння», що відбувся 21-23 вересня 2016 року у місті Берегово, був проведений круглий стіл, присвячений обговоренню основних викликів, які виникли під час проведення державної підсумкової атестації (ДПА) з англійської мови в 2015/16 навчальному році. Під час обговорення, очолюваного головним спеціалістом департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти та науки України Оксаною Коваленко, також були відзначені позитивні сторони екзамену, насамперед, введення нового формату, наближеного до європейських стандартів освіти.

На заході для обласних методистів з іноземних мов представник видавництва MM Publications Плішкова Вікторія нагадала про формат і критерії проведення минулорічної атестації та ознайомила з проектом формату ДПА з англійської мови на 2016/17 навчальний рік, як для учнів одинадцятих класів, так і, що є новим, для дев’ятикласників.

Як повідомлялося раніше, у 2015 році між Міністерством освіти і науки України та міжнародним видавництвом MM Publications був підписаний меморандум про співпрацю у сфері середньої освіти. Видавництво було залучено до проектів, спрямованих на розвиток і популяризацію англійської мови та ознайомлення вчителів із новітніми методиками викладання, зокрема, до розробки формату і критеріїв оцінювання державної підсумкової атестації з англійської мови (ДПА) в 11-х класах. Враховуючи позитивний досвід співпраці Міністерства і видавництва планується залучення експертів MM Publications до різноманітних освітніх проектів, в тому числі, до розробки формату і критеріїв оцінювання ДПА в 9-х класах загальноосвітніх навчальних закладів.

Оскільки формат та критерії оцінювання ДПА з англійської мови у 2015-16 навчальному році отримали схвальні відгуки від вчителів та експертів галузі, на 2016-17 навчальний рік було вирішено залишити їх (формат і критерії оцінювання) незмінними. Як і минулого навчального року, частина аудіювання не буде включена в структуру екзамену. Головною відмінністю проведення екзамену в поточному навчальному році буде відбір екзаменаційних завдань фінального тесту за вказаним форматом самими вчителями іноземних мов.

Слід зазначити, що опираючись на досвід складання тесту для 11-их класів, було прийнято рішення про розширення роботи в проекті ДПА з англійської мови, а саме – про складання тесту рівня А2 для 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів. Тести ДПА рівнів А2, B1 та B2 будуть створювати цілісну послідовну систему оцінювання знань школярів і складатимуться 3-х частин: читання, використання мови та письма.

За словами представника видавництва Вікторії Плішкової, отримати більш детальну інформацію та ознайомитися з узгодженим форматом незабаром можна буде на сайті Міністерства освіти та науки України. Також на сайті МОН в розділі Державна підсумкова атестація всі бажаючі зможуть пройти інтерактивні тести як до рівнів B1 та B2, так і до нового рівня А2.

Стосовно підготовки до іспиту, Вікторія радить використовувати тільки якісну літературу, яка відповідає формату екзамену та містить матеріали відповідного рівня. Наприклад, збірники тренувальних тестів ‘Go for State Ukrainian Exam’ видавництва MM Publications для рівнів В1 та В2, які були розроблені експертами видавництва для підготовки до ДПА з англійської мови, повністю відповідають вимогам екзамену. А на початку 2017 року MM Publications надрукує новий збірник тренувальних тестів рівня А2 для учнів 9-их класів. І, що дуже важливо, вищезазначені збірники вчителі англійської мови зможуть використовувати як для успішної підготовки до екзамену, так і для добирання завдань фінального тесту ДПА 2016-17 навчального року.Контакты

Компания Лингвист Г. Сковороды, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228