Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Learning English through Reading

‘Read, read, read’
William Faulkner

image-20160315-17748-1gvmrlz

«Я обожнюю читати!» – можна почути майже від кожного вчителя (і не лише) англійської мови, адже ми – філологи і жага до читання в нашій крові! Ми всі знайомі з «титанами» англійської класичної літератури, а прізвища Крісті, Голсуорсі та Остін викликають приємні спогади не лише від творів авторів, а й від тієї вишуканої англійської, яка змушує нас перечитувати твір по декілька разів. Чудово! Це все про нас!

А як щодо наших учнів? Чи вони так само поспішають до бібліотеки у пошуках класичної британської прози? Ні? Можливо, варто «запросити» прозу частіше відвідувати учнів?

28288

Читать дальше...

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня - свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня, частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читать дальше...

Все статьи
1sep_st_1 Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня - свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня, частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

Але перш ніж приступити до запропонованих видів діяльності – подбайте про зовнішній вигляд класної кімнати:
- позбудьтеся застарілих матеріалів;
- подбайте про розстановку столів: розставте їх літерою П, або ж напівколом для створення менш офіційної та більш дружньої атмосфери першого заняття;
- потурбуйтесь про наявність в класній кімнаті живих квітів: зелений колір позитивно впливає на атмосферу в кімнаті, до того ж, рослини виробляють такий необхідний для роботи головного мозку кисень.

Після завершення підготовки приміщення, подумайте, з чого ж Ви почнете урок. Ось які види діяльності ми пропонуємо Вам використати:

Set the Rules

Перше, з чого варто почати будь-яку співпрацю – це встановлення правил. Особливо актуальним цей вид діяльності буде, якщо клас, із яким ви працюєте – для Вас новий. Але й при співпраці із колективом, який Ви ведете уже не перший рік, обговорення правил не буде зайвим. Кожен вчитель має свій індивідуальний та неповторний стиль викладання. Говорячи про стиль викладання, ми маємо на увазі щось більше, ніж класичний розподіл, що подається в підручниках з педагогіки. У кожного вчителя є свої вимоги, і що є прийнятним для одного, є абсолютним табу для іншого. Для уникнення стресу та гаяння дорогоцінного часу на постійне пояснення Ваших вимог – почніть роботу з їх обговорення. Підпишіть із учнями Домовленість (Contract). (Ви можете завантажити Зразок або створити потрібний документ самостійно, спираючись на особливості Ваших вимог). Дуже важливо, щоб учні мали можливість висловити свою думку, і щоб ця можливість була надана кожному. Групова робота підійде тут якнайкраще. Залежно від рівня учнів Домовленість можна заповнити українською або англійською мовою. Після підписання помістіть її на видному місці і ссилайтесь на неї кожного разу, якщо якесь із правил буде порушено.

Tell me something about your summer

Не очікуйте великої активності від учнів у перший день навчання. Якщо Ви просите їх скласти речення про літній відпочинок – дайте їм підказки. Це можуть бути картинки, розміщені в класній кімнаті, або Ви можете демонструвати їх, тримаючи в руках/за допомогою проектора, або ж просто написати необхідні слова на дошці.
Наприклад:
Sea, diving, river, village, nature, camping, hotel, grandparents, computer games, berries, fishing, fresh air, summer camp.

Ви можете спитати кожного учня індивідуально та попросити скласти речення із однією із лексичних одиниць, яка б описувала літній досвід учня.

Важливо: не варто питати кожного: How did you spend your summer? Це питання на початку навчального року вони чують на кожному уроці в тій чи іншій інтерпретації і тому натхненної відповіді на нього отримати важко.

Для більш досвідчених учнів Ви можете ускладнити завдання та попросити їх скласти запитання до однокласників та проінтерв’ювати якомога більшу кількість людей за наданий відрізок часу, після чого презентувати інформацію класу.

Як варіант Ви можете задати питання, які пов’язані з літнім відпочинком:
- What did you buy this summer?
- Who did you meet this summer?
- Who was the best person you met this summer?
- Which day do you remember the best?
- What was the most delicious dish you ate this summer?

Важливо пам’ятати, що перше заняття у навчальному році має проходити в інтенсивному ритмі при залучені всіх учнів та використанні комунікативних завдань.

Liar! Liar!

Інший варіант, яким можна зацікавити учнів під час першого уроку.
Навчаючись в будь-якому класі, наші учні завжди залишаються дітьми, і саме тому ігровий формат може стати точкою відліку їх активної діяльності на уроці.
Вправа має назву від фільма із всесвітньовідомим коміком Джимом Кері, де проблемою головного персонажа стала неспроможність сказати неправду. В нашій грі учням необхідно буде виявити того, хто каже правду і того, хто фантазує.
Роздайте кожному учню картку, на якій буде написано Tell the Truth Tell a lie або запропонований Вами варіант. Дайте учням час подумати після роздачі карток та починайте опитувати. Учень, який вгадає вірну відповідь, забирає собі картку і, по закінчені гри, Ви зможете відзначити учнів із кращою інтуїцією.

I am an open Book

Гра, яка підійде для учнів із високим рівнем володіння мовою.
Ви можете попросити їх скласти запитання не один до одного, а до вчителя, тобто – до Вас особисто. Але, після відповіді на кожне запитання Ви зобов’язуєте кожного учня відповісти на його ж власне запитання. Activity підійде для першого знайомства з новим класом, так і для обговорення літніх канікул. Головне - встановити ліміти складання запитань (кількість, час, тема, граматика і т. п.).

Писати про різні завдання набагато довше та нудніше, ніж проводити їх в класі, тому, озброюємось натхненням та - вперед до нового навчального року!

P.S. Більше різноманітних завдань для першого уроку Ви зможете дізнатись під час вебінару, який відбудеться 30 серпня о 15.00. Для отримання посилання для перегляду, будь-ласка, зареєструйтесь за посиланням.Контакты

Компания Лингвист Г. Сковороды, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228