Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня - свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня, частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читать дальше...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читать дальше...

Все статьи

Про компанію

 

Вас вітає компанія «Лінгвіст» — офіційний дистриб’ютор іноземної літератури в Україні.

Тільки у нас Ви знайдете літературу для вивчення не лише англійської мови, але й французької, німецької, іспанської, італійської, польської та інших мов.

 

UK France Deutschland-Germany Espanya-Spain Italia Polska-Poland

Ми пропонуємо Вам найсучасніші матеріали для вивчення іноземних мов від всесвітньовідомих видавництв:

1           2           ng_learning           3

5          кле          7          Edelinga_150px         9

а також художню, академічну літературу та подарункові видання від:

hclogo        Penguin-Books         Random-House       Bloomsbury

та інших видавництв.

Компанія «Лінгвіст» це:

 • Найкращий асортимент літератури для вивчення англійської, німецької, французької, іспанської, італійської та інших мов. Ми завжди допоможемо Вам у виборі посібників, надамо необхідну інформацію та відповімо на Ваші запитання.
 • Ексклюзивні пропозиції та умови, доступні ціни та гнучка система знижок від нашої компанії та іноземних видавництв – партнерів компанії «Лінгвіст».
 • Співпраця з Міністерством освіти і науки України,  асоціаціями вчителів англійської мови IATEFL і TESOL, асоціаціями українських германістів та іспаністів, Британською Радою, Гете – Інститутом, Французьким культурним центром, посольствами іноземних країн.

DSC_0066

 • Найбільша кількість семінарів, презентацій, воркшопів для вчителів України (більше 100 щорічно).

seminars

 • Спеціальні акції та конкурси з цінними подарунками.

actions

 • Значний досвід розповсюдження навчальної літератури в Україні (більше 16 років).

Друк

 • Команда професійних консультантів і методистів. Швидке та якісне обслуговування Ваших замовлень.

team

 • Гнучка система знижок, бонуси і подарунки для постійних клієнтів.

klients

 • Унікальні програми для шкіл та курсів іноземних мов.

progr

 • Значна кількість наочних посібників, які дозволять Вам зробити  уроки більш яскравими та цікавими.

Друк

 • Додаткові компоненти з правопису, країнознавства на англійській, німецькій та французькій мовах.

Друк

 • Своєчасна доставка літератури в м. Києві та відправка в регіони.

dostavka

 • Корисна інформація та безкоштовні ресурси на сайті компанії та її партнерів.

9989

www.linguist.ua
www.linguist.ua/publishers
www.cambridgeenglishschools.com.ua

Переглянути усі ресурси

 • Можливість поспілкуватися з однодумцями в соціальних мережах.

Друк       Друк       Друк       g+       Без назви-1

Ми знаємо, як заощадити Ваші сили і час, і завжди раді допомогти!

Звертайтеся до нас: Контакти

 

Вас вітає компанія Лінгвіст!

Компанія Лінгвіст — офіційний дистриб’ютор іноземної літератури в Україні, крім широкого асортименту навчальної літератури іноземних видавництв, пропонує різні акції, ексклюзивні пропозиції, має доступні ціни та гнучку систему знижок. Лінгвіст є офіційним представником видавництва Cambridge University Press, а також іноземних видавництв National Geographic Learning, Delta Publishing, MM Publications, Collins ELT, Usborne, Cornelsen, Edelsa, Edilingua, Prolog та інших видавництв. Щороку компанія Лінгвіст проводить велику кількість семінарів з просування навчальної літератури, спеціальних презентацій іноземних підручників для навчання вчителів англійської, німецької, французької, іспанської, італійської, польської та інших мов в Україні (більше 100 щорічно).

Як офіційний представник видавництва, компанія Лінгвіст співпрацює з Міністерством освіти і науки України, асоціаціями вчителів англійської мови IATEFL і TESOL, асоціаціями вчителів німецької мови (германістів) та іспанської мови (іспаністів), Британської Радою, Гете-Інститутом, Французьким культурним центром, посольствами Великобританії , Німеччини, Франції, Іспанії.

Головний офіс компанії Лінгвіст, дистриб’ютора іноземної літератури, знаходиться в Києві. Лінгвіст також має великий досвід поширення навчальної літератури в інших областях і містах нашої країни (більше 16 років). За період роботи в Україні дистриб’ютор іноземної літератури впровадив в українську систему освіти унікальні програми для шкіл і курсів іноземних мов. У магазинах нашої компанії, крім навчальної, художньої та академічної літератури, ви можете знайти величезну кількість посібників, які дозволять вам зробити ваші уроки більш яскравими і цікавими, пізнавальними, веселими і незабутніми для дітей і дорослих. Менеджери дистриб’ютора літератури в Україні із задоволенням проконсультують Вас і допоможуть у підборі необхідної навчальної літератури на різних мовах.

Головний акцент компанія Лінгвіст робить на навчальну літературу від іноземних видавництв: це і навчальні курси, граматики, словники, книги для читання, екзаменаційні курси, методична література. Багато книги містять аудіо та відеоматеріали, до навчальних курсів йдуть, постери, флешкарти та інші матеріали. Це навчальна література для малят від 2-х років, школярів молодшого та середнього віку, старшокласників та дорослих, які бажають вивчити англійську мову, німецьку мову, французьку мову, іспанську мову, італійську мову, польську мову та інші мови, а також для тих, кому іноземна мова потрібна по роботі: для зустрічей, презентацій, переговорів, ділової переписки. Лінгвіст, дистриб’ютор іноземної літератури в Україні, також пропонує іноземну навчальну літературу для підготовки до Кембриджських іспитів, до ДПА та ЗНО.Контакты

Компания Лингвист Г. Сковороды, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228