Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Learning English through Reading

‘Read, read, read’
William Faulkner

image-20160315-17748-1gvmrlz

«Я обожнюю читати!» – можна почути майже від кожного вчителя (і не лише) англійської мови, адже ми – філологи і жага до читання в нашій крові! Ми всі знайомі з «титанами» англійської класичної літератури, а прізвища Крісті, Голсуорсі та Остін викликають приємні спогади не лише від творів авторів, а й від тієї вишуканої англійської, яка змушує нас перечитувати твір по декілька разів. Чудово! Це все про нас!

А як щодо наших учнів? Чи вони так само поспішають до бібліотеки у пошуках класичної британської прози? Ні? Можливо, варто «запросити» прозу частіше відвідувати учнів?

Читать дальше...

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня - свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня, частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

Читать дальше...

Все статьи

На сайт_У новину_Вебінар_ММ_StoryTelling

Вебинар ‘Storytelling - not only for little kids' от MM Publications

Приглашаем учителей английского языка прослушать бесплатный методический вебинар ‘Storytelling - not only for little kids' от издательства MM Publications и компании Лингвист.


Читать дальше...
На сайт_Вебінар_CUP_7.12

Бесплатный вебинар ‘Cross-Curricular Work at English Lessons’

 

Издательство Cambridge University Press и компания Лингвист приглашают прослушать бесплатный вебинар, посвященный теме межпредметных связей на уроках английского языка в средней школе.


Читать дальше...
banner_600 (3)

Приглашаем всех к участию в уникальной MM Publications Teacher Training Winter School

Уже совсем скоро состоится первая MM Publications Teacher Training Winter School в городе Ивано-Франковск (8-12 января 2018 года).


Читать дальше...


Контакты

Компания Лингвист Г. Сковороды, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228