Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Learning English through Reading

‘Read, read, read’
William Faulkner

image-20160315-17748-1gvmrlz

«Я обожнюю читати!» – можна почути майже від кожного вчителя (і не лише) англійської мови, адже ми – філологи і жага до читання в нашій крові! Ми всі знайомі з «титанами» англійської класичної літератури, а прізвища Крісті, Голсуорсі та Остін викликають приємні спогади не лише від творів авторів, а й від тієї вишуканої англійської, яка змушує нас перечитувати твір по декілька разів. Чудово! Це все про нас!

А як щодо наших учнів? Чи вони так само поспішають до бібліотеки у пошуках класичної британської прози? Ні? Можливо, варто «запросити» прозу частіше відвідувати учнів?

28288

Читати далі...

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

Всі статті

Usborne

Usborne

Usborne Publishing – це найбільше та найвідоміше видавництво дитячої літератури в Британії. Багато витворів Usborne отримали міжнародні премії та національні нагороди. Зокрема, у травні 2012 року видавництво отримало почесне звання Children’s Publisher of the Year (Дитяче Видавництво року).

З 1973 року Usborne видає і перекладає на 55 мов літературу для дітей всіх вікових категорій. Це яскраві, незабутні та пізнавальні книжки, від яких у захваті діти будь-якого віку.

Видавництво пропонує різноманітні серії: «Доторкнися та відчуй» та книжки-іграшки для малюків; розмальовки, колискові та книги віршів; набори для вивчення іноземної мови, словники та флешкартки;  ілюстровані казки, розповіді та пригодницькі історії; серії з наклейками для хлопчиків та дівчаток, а також ще безліч оригінальних та цікавих речей.

Перейти до сайту Usborne PublishingКонтакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228