Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті

Usborne

Usborne

Usborne Publishing – це найбільше та найвідоміше видавництво дитячої літератури в Британії. Багато витворів Usborne отримали міжнародні премії та національні нагороди. Зокрема, у травні 2012 року видавництво отримало почесне звання Children’s Publisher of the Year (Дитяче Видавництво року).

З 1973 року Usborne видає і перекладає на 55 мов літературу для дітей всіх вікових категорій. Це яскраві, незабутні та пізнавальні книжки, від яких у захваті діти будь-якого віку.

Видавництво пропонує різноманітні серії: «Доторкнися та відчуй» та книжки-іграшки для малюків; розмальовки, колискові та книги віршів; набори для вивчення іноземної мови, словники та флешкартки;  ілюстровані казки, розповіді та пригодницькі історії; серії з наклейками для хлопчиків та дівчаток, а також ще безліч оригінальних та цікавих речей.

Перейти до сайту Usborne PublishingКонтакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228