Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті

National Geographic Learning

ng_learningНаприкінці 2011 року видавництва Heinle ELT, частина Cengage Learning, та National Geographic School Publishing об’єдналися і створили єдину компанію – National Geographic Learning.

Комбінуючи друкований та медіа контент, захоплюючі ELT матеріали від National Geographic Learning допомагають краще зрозуміти і вивчити навколишній світ та його культуру. Наразі компанія продовжує місію і традиції National Geographic Society  – мотивувати людей піклуватися про свою планету.

Для довідки:

Cengage Learning – це глобальне видавництво, що забезпечує літературою будь-якого профілю – від навчального до академічного та професійного. Компанія має наступні відомі бренди: HeinleGaleWadsworthDelmarBrooks/Cole,  South-WesternCourse Technology and Schirmer.

З 2011 року компанія Cengage Learning є дистриб’ютором видавництва Delta Publishing.

Delta Publishing існує більше 10 років і публікує, головним чином, матеріали для вивчення англійської мови в початковій школі, бізнес-англійської та підручники для професійного вдосконалення викладачів. Головна мета видавництва – забезпечувати вчителів  інноваційними, креативними та дійсно практичними матеріалами.

Якість та передовий підхід в літературі від Delta Publishing визначають як викладачі англійської мови в усьому світі, так і професійне суспільство. Наприклад, книга «Dealing with difficulties» (Luke Prodromou, Lindsay Clandfield) в 2007 році отримала винагороду від Бена Уоррена (Ben Warren Prize) як одна з найкращих для використання в процесі викладання англійської мови.

Компанія Лінгвіст є офіційним представником National Geographic Learning в Україні.

 

Схема використання курсів видавництва National Geographic Learning в навчальних закладах

КАЛЕНДАРНО-ТЕМАТИЧНЕ ПЛАНУВАННЯ ДЛЯ НАВЧАЛЬНИХ КУРСІВ ВІД ВИДАВНИЦТВА NATIONAL GEOGRAPHIC LEARNING

Перейти до сайту National Geographic Learning

Перейти до сайту NGL Exam Website

National Geographic Learning ELT Catalogue 2016

Перейти до сайту Delta Publishing

 

Дозволи Міністерства освіти і науки України:

World Wonders

Our World

Happy Trails

English Explorer

Link Up

Outcomes

Close up

Close Up 2 edition

До курсів Happy Trails, World Wonders, English Explorer, Outcomes, Close-Up є безкоштовне календарно-тематичне планування.

 

Методист видавництва

Для того, щоб отримати інформацію стосовно семінарів, презентацій та нових надходжень, звертайтеся до методиста видавництва National Geographic Learning в Україні Катерини Шляміної по e-mail: Katerina.Shlyamina@ngl.com.ua

 

Прочитати останні новини від видавництва можна в інформаційних листах, які отримують всі бажаючі (підписатися на новини):

 National Geographic Learning Newsletters:

Newsletter September-October 2016

NGL Newsletter May 2016

 Контакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228