Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Learning English through Reading

‘Read, read, read’
William Faulkner

image-20160315-17748-1gvmrlz

«Я обожнюю читати!» – можна почути майже від кожного вчителя (і не лише) англійської мови, адже ми – філологи і жага до читання в нашій крові! Ми всі знайомі з «титанами» англійської класичної літератури, а прізвища Крісті, Голсуорсі та Остін викликають приємні спогади не лише від творів авторів, а й від тієї вишуканої англійської, яка змушує нас перечитувати твір по декілька разів. Чудово! Це все про нас!

А як щодо наших учнів? Чи вони так само поспішають до бібліотеки у пошуках класичної британської прози? Ні? Можливо, варто «запросити» прозу частіше відвідувати учнів?

28288

Читати далі...

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

Всі статті

MM Publications

MM PublicationsВидавництво MM Publications забезпечує учнів та вчителів всього світу  високоякісними, інноваційними освітніми матеріалами для вивчення англійської мови як іноземної.

MM Publications представлено в багатьох країнах Європи, Африки, Америки, Австралії та Азії. В Україні Лінгвіст є офіційним представником видавництва.

MM Publications пропонує широкий вибір навчальних курсів для дошкільнят і школярів, граматичні посібники, адаптоване читання, підручники для дорослих, інші матеріали.

Завітайте до нового сайту видавництва в Україні MM Publications Ukraine, де знаходиться інформація про Спеціальну програму видавництва MM Publications для українських шкіл, рекомендації для підготовки до державної підсумкової атестації з англійської мови, описи найпопулярнішої навчальної літератури, а також останні новини про семінари, вебінари, акції та конкурси.

З початку 2015-2016 навчального року видавництво MM Publications пропонує Спеціальну пропозицію для українських шкіл. Програма підготована спеціально для України з урахуванням Навчальних програм з англійської мови спеціалізованих та загальноосвітніх навчальних закладів. Тільки для українських шкіл навчальні курси пропонуються за доступними цінами і можливістю отримати подарунки при купівлі.

 11  4
 

Корисні посилання:

Каталог видавництва MM Publications 2017-2018

Прайс-лист на навчальні курси MM Publications

Календарно-тематичне планування

Матеріали для літніх мовних таборів

 

Листи-рекомендації Мiнiстерства освiти і науки України на курси:

Use of English B2                                                      3

To the Top

To the Top special edition

Smart Junior

Zoom in special

New Destinations

English Hub

Full Blast

Traveller

 

Методист видавництва:

Для того, щоб проконсультуватися стосовно вибору найоптимальнішого курсу для вивчення англійської мови, домовитися про зустріч або семінар, звертайтеся до методиста видавництва MM Publications: 

Вікторія Плішкова, (067) 325-60-81,  V.Plishkova@mmpublications.com.ua

 

Бажаєте отримувати email-розсилки з останніми новинами від видавництва MM Publications? Підписуйтеся на Newsletters за посиланням >>>Контакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228