Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Як обрати навчальний курс для Вашого класу? Три найважливіші критерії

Кінець навчального року для шкільного вчителя англійської мови означає не лише наближення жаданого відпочинку, але й необхідність складання плану на наступний навчальний рік, і невід’ємною частиною цього процесу є вибір навчальних матеріалів.

26574
Читати далі...

Всі статті

MM Publications

MM PublicationsВидавництво MM Publications забезпечує учнів та вчителів всього світу  високоякісними, інноваційними освітніми матеріалами для вивчення англійської мови як іноземної.

MM Publications представлено в багатьох країнах Європи, Африки, Америки, Австралії та Азії. В Україні Лінгвіст є офіційним представником видавництва.

mm_publ_MM Publications пропонує широкий вибір навчальних курсів для дошкільнят і школярів, граматичні посібники, адаптоване читання, підручники для дорослих, інші матеріали.

Завітайте до нового сайту видавництва в Україні MM Publications Ukraine, де знаходиться інформація про Спеціальну програму видавництва MM Publications для українських шкіл, рекомендації для підготовки до державної підсумкової атестації з англійської мовиДПА 2016, описи найпопулярнішої навчальної літератури, а також останні новини про семінари, вебінари, акції та конкурси.

З початку 2015-2016 навчального року видавництво MM Publications пропонує Спеціальну пропозицію для українських шкіл. Програма підготована спеціально для України, з урахуванням Навчальних програм з англійської мови спеціалізованих та загальноосвітніх навчальних закладів. Тільки для українських шкіл навчальні курси пропонуються за доступними цінами і можливістю отримати подарунки при купівлі.

Завантажити Каталог видавництва на 2016 рік можна за посиланням.

Навчальні курси з англійської мови від видавництва MM Publications мають Дозволи Міністерства освіти і науки України:

Use of English B2

To the Top

To the Top special edition

Smart Junior

Zoom in special

New Destinations

English Hub

Full Blast

Traveller

До курсів Smart Junior, Zoom in special, To the Top split edition, To the Top, Traveller, Full Blast, New Destinations, The English Hub, Pop up now є безкоштовне календарно-тематичне планування.

 

Методисти видавництва:

Для того, щоб проконсультуватися стосовно вибору найоптимальнішого курсу для вивчення англійської мови, домовитися про зустріч або семінар, звертайтеся до методиста видавництва MM Publications:
- Вікторія Плішкова V.Plishkova@mmpublications.com.ua

 

Прочитати останні новини від видавництва можна в інформаційних листах, які отримують всі бажаючі (підписатися на новини):

MM Publications Newsletters:

Newsletter May 2016

MM Newsletter April 2016

MM Newsletter March-April 2016

MM Publications Newsletter January-February 2016

Newsletter MM Publications November-December 2015Контакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228