Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Learning English through Reading

‘Read, read, read’
William Faulkner

image-20160315-17748-1gvmrlz

«Я обожнюю читати!» – можна почути майже від кожного вчителя (і не лише) англійської мови, адже ми – філологи і жага до читання в нашій крові! Ми всі знайомі з «титанами» англійської класичної літератури, а прізвища Крісті, Голсуорсі та Остін викликають приємні спогади не лише від творів авторів, а й від тієї вишуканої англійської, яка змушує нас перечитувати твір по декілька разів. Чудово! Це все про нас!

А як щодо наших учнів? Чи вони так само поспішають до бібліотеки у пошуках класичної британської прози? Ні? Можливо, варто «запросити» прозу частіше відвідувати учнів?

28288

Читати далі...

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

Всі статті

Edelsa

EdelsaКомпанія Edelsa була заснована в червні 1986 року і за час свого існування отримала значну популярність на міжнародній арені.

Видавництво випускає та розповсюджує літературу для вивчення іспанської мови як іноземної в багатьох країнах світу. Лінгвіст є ексклюзивним офіційним представником Edelsa в Україні.

Edelsa плідно співпрацює з Всесвітньою Асоціацією викладачів іспанської мови. В учбовій літературі видавництва використовуються новітні досягнення і технології в сфері вивчення іноземних мов.

Edelsa пропонує високоякісні підручники з іспанської мови для початкової та середньої школи, для старшокласників та дорослих.

 

Матеріали для підготовки до ДПА 2016 з іспанської мови:

Підготовлено за навчальними курсами видавництва Edelsa

Рівень B1:
- Codigo ele 3 B1
- Embarque 3 B1
- Vente 2 B1
- Dele escolar A2-B1

Рівень B2:
- Codigo ele 4 B2
- Embarque 4 B2
- Vente 3 B2

 

Схема використання курсів видавництва Edelsa в навчальних закладах України

КАЛЕНДАРНО-ТЕМАТИЧНЕ ПЛАНУВАННЯ ДЛЯ НАВЧАЛЬНИХ КУРСІВ ВІД ВИДАВНИЦТВА EDELSA

Перейти до сайту Edelsa

Дозволи Мiнiстерства освiти і науки України:

Colega

Chicos Chicas

Joven.es

Codigo

Embarque

Pasaporte

 

До курсів Pasaporte, Nuevo Ven, Joven.es, Codigo ELE, Chicos Chicas, Colega є безкоштовне календарно-тематичне планування.

 Контакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228