Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті

Edelsa

EdelsaКомпанія Edelsa була заснована в червні 1986 року і за час свого існування отримала значну популярність на міжнародній арені.

Видавництво випускає та розповсюджує літературу для вивчення іспанської мови як іноземної в багатьох країнах світу. Лінгвіст є ексклюзивним офіційним представником Edelsa в Україні.

Edelsa плідно співпрацює з Всесвітньою Асоціацією викладачів іспанської мови. В учбовій літературі видавництва використовуються новітні досягнення і технології в сфері вивчення іноземних мов.

Edelsa пропонує високоякісні підручники з іспанської мови для початкової та середньої школи, для старшокласників та дорослих.

 

Матеріали для підготовки до ДПА 2016 з іспанської мови:

Підготовлено за навчальними курсами видавництва Edelsa

Рівень B1:
- Codigo ele 3 B1
- Embarque 3 B1
- Vente 2 B1
- Dele escolar A2-B1

Рівень B2:
- Codigo ele 4 B2
- Embarque 4 B2
- Vente 3 B2

 

Схема використання курсів видавництва Edelsa в навчальних закладах України

КАЛЕНДАРНО-ТЕМАТИЧНЕ ПЛАНУВАННЯ ДЛЯ НАВЧАЛЬНИХ КУРСІВ ВІД ВИДАВНИЦТВА EDELSA

Перейти до сайту Edelsa

Дозволи Мiнiстерства освiти і науки України:

Colega

Chicos Chicas

Joven.es

Codigo

Embarque

Pasaporte

 

До курсів Pasaporte, Nuevo Ven, Joven.es, Codigo ELE, Chicos Chicas, Colega є безкоштовне календарно-тематичне планування.

 Контакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228