Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Learning English through Reading

‘Read, read, read’
William Faulkner

image-20160315-17748-1gvmrlz

«Я обожнюю читати!» – можна почути майже від кожного вчителя (і не лише) англійської мови, адже ми – філологи і жага до читання в нашій крові! Ми всі знайомі з «титанами» англійської класичної літератури, а прізвища Крісті, Голсуорсі та Остін викликають приємні спогади не лише від творів авторів, а й від тієї вишуканої англійської, яка змушує нас перечитувати твір по декілька разів. Чудово! Це все про нас!

А як щодо наших учнів? Чи вони так само поспішають до бібліотеки у пошуках класичної британської прози? Ні? Можливо, варто «запросити» прозу частіше відвідувати учнів?

28288

Читати далі...

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

Всі статті

Didier

DidierЗасноване 1898 року, видавництво видає та розповсюджує підручники з французької як іноземної. Літературі видавництва Didier характерне поєднання наукових досліджень та педагогічних експериментів. Автори підручників співпрацюють з такими міжнародними та французькими організаціями як: Рада Європи (CE), Міжнародний центр підготовки педагогів (CIEP), Французький Альянс (AF), Центр прикладної лінгвістики (CLA), Канал 5 (TV5) та інші.

Основною метою видавництва є полегшити роботу тих, хто вивчає, і тих, хто навчає французькій мові. Для перших створено підручник та робочі зошити до них, які доповнюються аудіо та відео дисками та інтерактивними CD-Rom-ами. Крім того на сайті можна знайти додаткові вправи онлайн. Для других створено книги для вчителя з детальними поясненнями по роботі з підручником, які можна завантажити безкоштовно з сайту видавництва http://www.editionsdidier.com/

Схема використання навчальних курсів видавництва Didier

Catalogue Didier Ukraine 2015

Перейти до сайту Didier

Дозволи Міністерства освіти і науки України

Edito A1-B2

Edito

Generation

Decibel

Календарно-тематичне планування:

Edito A2

Generation A1

Generation A2

Generation B1

Décibel A1

Décibel A2.1

Décibel A2.2

 

Методист видавництва

Для того, щоб отримати інформацію стосовно семінарів, презентацій та нових надходжень, звертайтеся до методиста з французької мови Олени Соколової по e-mail: esokolova111@gmail.com або за тел.: 067 999 92 03.Контакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228