Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті

Didier

DidierЗасноване 1898 року, видавництво видає та розповсюджує підручники з французької як іноземної. Літературі видавництва Didier характерне поєднання наукових досліджень та педагогічних експериментів. Автори підручників співпрацюють з такими міжнародними та французькими організаціями як: Рада Європи (CE), Міжнародний центр підготовки педагогів (CIEP), Французький Альянс (AF), Центр прикладної лінгвістики (CLA), Канал 5 (TV5) та інші.

Основною метою видавництва є полегшити роботу тих, хто вивчає, і тих, хто навчає французькій мові. Для перших створено підручник та робочі зошити до них, які доповнюються аудіо та відео дисками та інтерактивними CD-Rom-ами. Крім того на сайті можна знайти додаткові вправи онлайн. Для других створено книги для вчителя з детальними поясненнями по роботі з підручником, які можна завантажити безкоштовно з сайту видавництва http://www.editionsdidier.com/

Схема використання навчальних курсів видавництва Didier

Catalogue Didier Ukraine 2015

Перейти до сайту Didier

Дозволи Міністерства освіти і науки України

Edito A1-B2

Edito

Generation

Decibel

Календарно-тематичне планування:

Edito A2

Generation A1

Generation A2

Generation B1

Décibel A1

Décibel A2.1

Décibel A2.2

 

Методист видавництва

Для того, щоб отримати інформацію стосовно семінарів, презентацій та нових надходжень, звертайтеся до методиста з французької мови Олени Соколової по e-mail: esokolova111@gmail.com або за тел.: 067 999 92 03.Контакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228