16473746_742726985878309_8444453978734909818_n Запрошуємо до участі у вебінарі, присвяченому літнім мовним таборам!

Видавництво MM Publications та компанія Лінгвіст запрошують вчителів англійської мови взяти участь у безкоштовному методичному вебінарі, присвяченому практичним завданням, які можуть бути використані під час літніх мовних таборів.

Читати далі...

Мовні табори_Cornelsen Матеріали для літніх мовних таборів від Cornelsen

Пропонуємо вашій увазі безкоштовні он-лайн ресурси для мовних таборів з німецької мови від видавництва "Cornelsen" - ігри, матеріали з країнознавства, комунікативні вправи на розвиток мовлення та багато іншого не менш цікавого й корисного!

Читати далі...

Результати конкурсу_NGL Результати конкурсу “Одна фотографія – тисяча ідей!” від National Geographic Learning

Оголошуємо довгоочікувані результати конкурсу "Одна фотографія – тисяча ідей!"

Отож, головний приз – чудову фірмову валізу від National Geographic за найкращу конкурсну роботу отримує Гаврилова Світлана Валеріївна! Вітаємо!

Читати далі...

На сайт Участь видавництв MM Publications та National Geographic Learning в 23-ій конференції TESOL Ukraine

Раді відмітити, що видавництва MM Publications та National Geographic Learning  стали учасниками 23-ої конференції TESOL Ukraine, котра відбулась 25-26 квітня 2017 року у Львові й метою якої було об’єднання вчителів та викладачів англійської мови для визначення стратегій розвитку викладання в умовах глобальних змін.

Читати далі...

На сайт 111 Безкоштовні матеріали для Summer Language Camps від трьох видавництв!

Хороша новина для всіх, хто планує організовувати літні мовні табори цього року!

Компанія «Лінгвіст» радо інформує, що у вільному доступі вже наявні безкоштовні навчальні матеріали для літніх мовних таборів від трьох провідних видавництв навчальної літератури з англійської мови – Cambridge University Press, MM Publications, National Geographic Learning.

Читати далі...

42 Програма обміну досвідом «Teaching variety» (24-28 квітня 2017 р., м. Львів)

Наприкінці квітня 15 щасливих переможців відбору до програми обміну досвідом «Teaching variety» провели 5 незабутніх днів у Львові, відвідуючи уроки колег, круглі столи, тренінги професійного розвитку, методичні семінари та просто насолоджуючись красою та привітністю міста-перлини Західної України!

Читати далі...

000 Методична конференція від команди Сambridge English в Ужгороді

Приєднуйтесь до конференції Сambridge English в Ужгороді!

Подія відбудеться 18 травня в актовій залі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти. Ви дізнаєтесь як готувати учнів до Кембриджських іспитів, а також, - отримаєте практичні поради для успішної підготовки до проведення літніх мовних таборів.

Читати далі...

Didier Семінари від “Didier” та “Лінгвіст” (Київ-Одеса, 26-27.04.17)

26-27 квітня 2017 року в приміщеннях шкіл № 49 м. Києва та № 10 м. Одеси відбулися безкоштовні методичні семінари для вчителів та викладачів французької мови від видавництва «Didier» та компанії «Лінгвіст»! Спікером на заходах виступив представник видавництва Stephane Leroy.

Читати далі...

2 Семінари від “Edelsa” та “Лінгвіст” (Київ-Львів, 25-26.04.17)

25-26 квітня 2017 року в приміщенні школи №135 м. Києва та навчально-виховного комплексу «Софія» м. Львова відбулися захоплюючі семінари для вчителів та викладачів іспанської мови від видавництва «Edelsa» та компанії «Лінгвіст».

Читати далі...