NGL_Alex_Warren_April Квітневі семінари з Alex Warren!

Видавництво National Geographic Learning та компанія Лінгвіст запрошують всіх бажаючих приєднатися до методичних семінарів з англійської мови, які відбудуться у містах Рівне, Тернопіль, Вінниця.

Читати далі...

Иллюстрация Запрошуємо на семінари від видавництва MM Publications за участі Natalie Hammerton!

Запрошуємо вас відвідати безкоштовні методичні семінари для вчителів та викладачів англійської мови від видавництва MM Publications та компанії Лінгвіст. Заходи відбудуться у містах Львів, Івано-Франківськ та Ужгород.

Читати далі...

Poltava_280317_Sumy_290317 Запрошуємо всіх викладачів на методичні семінари від видавництва National Geographic Learning та компанії Лінгвіст.

Семінари відбудуться: 28 березня у м. Полтава та 29 березня у м.Суми

Теми семінарів: ‘How to engage students into writing. Creative ideas and tips.’ та ‘Create! Explore! Learn’ на підтримку GoCamps та літніх мовних таборів.

Читати далі...

banner 469 (2) Ми раді запросити вас на восьму щорічну методичну конференцію Cambridge Day!

Для багатьох з нас вже стало доброю традицією зустрічатися в березні для отримання нових ідей, знайомств та натхнення. 

Отже, будемо раді бачити вас на нашій конференції Cambridge Day в Одесі 29 березня та в Києві 30 березня 2017 року. 

Читати далі...

NGL Kharkiv 160317 Запрошуємо викладачів англійської мови на семінар від видавництва National Geographic Learning та компанії Лінгвіст

16 березня 2017 року у м. Харків відбудеться методичний семінар від видавництва National Geographic Learning та компанії Лінгвіст за темами: ‘Close-up 2nd Edition: Exam strategies and hints’ та ‘Enhancing Speaking Skills with Outcomes’.

Читати далі...

WebinarBanner Запрошуємо на заключний вебінар на підтримку конкурсу “Одна фотографія – тисяча ідей” від видавництва National Geographic Learning, який відбудеться 7 березня о 17.00 за київським часом.

Шановні колеги!

Запрошуємо на заключний вебінар на підтримку конкурсу "Одна фотографія – тисяча ідей" від видавництва National Geographic Learning.

Читати далі...

1 Семінар присвячений літнім мовним таборам та GoCamps

Шановні колеги!

Cambridge University Press, ТОВ Лінгвіст спільно з Гімназією №19 «Межигірська» та GoGlobal запрошують вас взяти участь в безкоштовному семінарі для викладачів загальноосвітніх, спеціалізованих та приватних шкіл, присвяченому підготовці до літніх мовних таборів та GoCamps.

Читати далі...