odessa_3105 Семінар від MM Publications в Одесі

Інформаційно-методичний центр департаменту освіти і науки Одеської міської Ради, видавництво MM Publications, компанія Лінгвіст запрошують вчителів та викладачів англійської мови взяти участь в методичному семінарі за темою: "Summer Language Camp Activities".

Для участі в семінарі, будь-ласка,  зареєструйтесь тут.

Читати далі...

sayt_lin_din_2 New Destinations B1 спеціально для України!

Видавництво MM Publications радує нас гарними новинами! Наразі ми отримали оновлене видання New Destinations B1 Ukrainian edition, надруковане спеціально для українських старшокласників. Була змінена обкладинка підручника, а буклет Culture Time for Ukraine став окремим повноцінним розділом книги.

Читати далі...

mm_st_2105оо Як обрати навчальний курс для Вашого класу? Три найважливіші критерії

Кінець навчального року для шкільного вчителя англійської мови означає не лише наближення жаданого відпочинку, але й необхідність складання плану на наступний навчальний рік, і невід’ємною частиною цього процесу є вибір навчальних матеріалів.

Читати далі...

st_mm Безкоштовні онлайн-ресурси від MM Publications

mmpublications.com:

Видавництво MM Publications пропонує  скористатися онлайн ресурсами для вчителів та викладачів англійської мови. Всі матеріали, розміщені на міжнародному сайті www.mmpublications.com, є безкоштовними та не потребують реєстрації для завантаження. Ресурси видавництва MM Publications логічно структуровані та розділені на три категорії, відповідно до віку учнів: дошкільнята, молодша школа, середня/старша школа та дорослі.

Читати далі...

outcomes-2nd-new Outcomes 2nd edition за новою ціною!

Дорогі друзі!

Зустрічайте нове, друге видання навчального курсу для дорослих Outcomes за новою ціною!
Відтепер SB + WB =540,00 грн.

Дізнатися більше про навчальний курс для вивчення англійської мови Outcomes 2nd edition

Купуйте найсучаснішу літературу за найкращими цінами!

Читати далі...

New_mm_may Запрошуємо на вебінар: Summer Language Camp Activities

Видавництво MM Publications  та компанія Лінгвіст, офіційний представник видавництва в Україні, запрошують вчителів та викладачів англійської мови взяти участь в методичному вебінарі на тему: Summer Language Camp Activities.

Вебінар відбудеться: 18.05.2016, час проведення –  15:30-16:30.

Читати далі...

spain_new2016_4 Семінари від видавництва Edelsa

18 та 19 травня 2016 року запрошуємо викладачів іспанської мови на семінари від видавництва Edelsa, які відбудуться у Києві та Львові.

Тема семінарів: Hablando se entiende la gente: la interacción oral en el aula de ELE

Доповідач: David R. Sousa Fernández

Читати далі...

345 Безкоштовні онлайн-ресурси від National Geographic Learning

Видавництво National Geographic Learning, головною метою якого є допомога викладачам і студентам у вивченні англійської мови шляхом ознайомлення із зовнішнім світом, пропонує різноманітні безкоштовні ресурси для ефективного навчання дітей та дорослих.

Читати далі...