afiny_sayt Переможці конкурсу від MM Publications: інтерв’ю після освітньої подорожі до Греції

1 березня 2016 року закінчився всеукраїнський конкурс для вчителів англійської мови, організований видавництвом MM Publications за підтримки Міністерства освіти і науки України. Як повідомлялося на українському сайті видавництва, 5 переможців, обраних з 500 учительських робіт, отримали освітню подорож до європейської країни в якості головного призу в конкурсі.

Читати далі...

tatr Конкурс-фестиваль шкільного театру у Києві

15 квітня українські школярі із усіх куточків України показали в оригіналі твори, які вони готували протягом місяців. Конкурс-фестиваль шкільного театру іспанською мовою відбувся у 64-й школі м. Києва.
Компанія Лінгвіст, офіційний представник видавництва Edelsa в Україні, нагородило учасників конкурсу книгами для читання іспанською мовою.

Читати далі...

olimp_fran Відбулася олімпіада з французької мови серед студентів ВНЗ

06-08 квітня 2016 в КИЇВСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ ЕКОНОМІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ім. ВАДИМА ГЕТЬМАНА за підтримки посольства Бельгії та Франції відбувся ІІ етап  Всеукраїнської олімпіади з французької мови серед студентів ВНЗ, де французька мова не є спеціальністю.

Читати далі...

dpa_yaziki2 Підготовка до ДПА з іноземних мов 2016

Інформація буде корисної всім вчителям, що готують учнів до державної підсумкової атестації з іноземних мов.

Як відомо, державна підсумкова атестація з іноземних мов відбудеться 20 травня 2016 року за єдиними завданнями, підготовленими експертними групами та міжнародними організаціями.

Читати далі...

cup_45 Безкоштовні онлайн-ресурси від Кембриджського університету

Cambridge School Shakespeare

Сайт створений Видавництвом Кембриджського Університету з метою поширення інформації та захоплення творами Шекспіра. Твори, п’єси, відео, розробки для навчання та багато інших цікавинок.

Читати далі...

UHO Активуємо аудіювання разом!

Аудіювання як один із видів мовленнєвих навичок відповідає за сприйняття мови в усній формі. Ступінь володіння цією навичкою прямо пропорційний ступеню можливості спілкування людини. Саме тому, правильно побудоване заняття з аудіювання допоможе відчинити двері у казковий світ англійської мови. У нашій методичній статті ми надамо декілька порад щодо оптимальної організації занять, а також допомоги учням розвинути цю надважливу навичку.

Читати далі...

sayt_ Вітаємо переможців всеукраїнських конкурсів для учнів та вчителів англійської мови!

Видавництво MM Publications за підтримки Міністерства освіти і науки України провело всеукраїнські конкурси для учнів та вчителів англійської мови.

1 березня 2016 року журі конкурсів закінчило розглядати більше 5000 робіт учнів та близько 500 конкурсних робіт вчителів англійської мови і визначило переможців.

Читати далі...

images_pl Запрошуємо на вебінар: ДПА vs ЗНО

Видавництво MM Publications та компанія Лінгвіст, офіційний представник видавництва в Україні, запрошують вчителів та викладачів англійської мови взяти участь в методичному вебінарі за темою:
ДПА vs ЗНО: differences and similarities. Getting ready ASAP.

Вебінар відбудеться: 14.04.2016, час проведення –  15:30-17:00

Читати далі...