web_cup Новий вебінар від Cambridge University Press

2 лютого 2016 року запрошуємо Вас на вебінар з Беном Гольдштайном (Ben Goldstein) на тему «Online video genres and student creation», де будуть розглянуті найбільш популярні жанри онлайн відео та їх вплив на створення власних проектів учнями.

Бен Гольдштайн є одним з авторів нових курсів для середньої школи Eyes Open та Uncover від видавництва Кембриджського університету.

Читати далі...

seminar28 Перший семінар з підготовки до ДПА у Києві

Шановні друзі!

28 січня 2016 року було проведено перший семінар для вчителів міста Києва на тему "Getting ready for the state final examination" від компанії Лінгвіст та видавництва MM Publications. Семінар було присвячено підготовці до державної підсумкової атестації з англійської мови,

Читати далі...

dpa_2016_new Підготовка до ДПА 2016

Шановні колеги!

Пропонуємо Вашій увазі новий випуск інформаційного листа від видавництва MM Publications, присвячений підготовці до державної підсумкової атестації з англійської мови  - ДПА 2016.

1. Ознайомитися з форматом, критеріями оцінювання ДПА та пройти інтерактивні тести рівнів В1 та В2 можна на веб-сайті www.dpa2016.com.ua 

Читати далі...

st_new Як готуватися до іспитів цікаво та весело?

Songs for Exam Preparation

Підготовка до іспитів та й самі іспити, зазвичай, не викликають захоплення ні в учнів, ні в учителів. Прийнято вважати, що готуватися до будь-яких екзаменів  - це нудна та рутинна робота, а сам іспит – це звір, якого необхідно приборкати.

Нижче ми розвіємо цей міф! Підготовка до іспитів може бути цікавою та веселою!

Читати далі...

new_s_mm Поспішайте! Залишилось два тижні для реалізації Ваших креативних задумів!

Друзі, залишилось лише два тижні до 1-ого лютого, протягом яких ви можете надсилати конкурсні роботи учнів та вчителів!

За три місяці конкурсу ми отримали більш ніж 1000 робіт учнів та 50 робіт вчителів. Так, учні 4-ого класу Сторожинецької гімназії представили колективну роботу, яка вразила нас та висвітлила сторінки історії одного з найпрекрасніших міст Буковини!

Читати далі...

tovstay_sayt Запрошення на семінар для вчителів німецької мови

Семінар-практикум для вчителів німецької мови

Шановні колеги!

Компанія Лінгвіст, офіційний представник видавництва Cornelsen в Україні, запрошує на семінар-практикум, який відбудеться 22-го січня 2016 року в приміщенні Гете-Інституту м. Києва з 15.30 до 16.30.

Читати далі...

MM Спеціальна пропозиція для українських шкіл

Компанія Лінгвіст, офіційний представник видавництва MM Publications в Україні, пропонує нову програму на шкільні підручники для вивчення англійської мови, MM Publications Programme, узгоджену Міністерством освіти і науки України.

Основні переваги програми:

  • Спеціальні видання для українських шкіл, доповнені додатковим лінгвокраїнознавчим  розділом, який містить інформацію про культуру України та англомовних країн, а також додаткові завдання, що стануть до вподоби учням;

    Читати далі...