new_nem Книги німецькою мовою від DK Verlag

Шановні колеги!

Напередодні різдвяних та новорічних свят ми отримали довгоочікувані  новинки для дітей та дорослих німецькою мовою від видавництва DK (Dorling Kindersley). Це і серії з кумедними віршиками і малюнками, збірки з саморобками, енциклопедії для підлітків та подарункові видання різної тематики.

Читати далі...

test МОН та MM Publications провели пробне тестування

На початку грудня 2015 року Міністерство освіти та науки України спільно з міжнародним видавництвом MM Publications провели пробне тестування з англійської мови учнів одинадцятих класів з метою підготовки відповідних завдань до ДПА 2016, які визначать уміння та навички школярів з обраних видів мовленнєвої діяльності.

Читати далі...

Lana2 Семінар з підготовки до ДПА та ЗНО в Києві

16 грудня 2015 року запрошуємо вчителів англійської мови на методичний семінар від видавництва National Geographic Learning та компанії Лінгвіст. Практичні завдання семінару будуть побудовані на матеріалах оновленого курсу Close-up 2 edition.

Семінар відбудеться за адресою: м. Київ, школа №128, вул. Раїси Окіпної, буд.№6, актова зала, 4-й поверх.

Читати далі...

Hugh Dellar Третій вебінар для України від NGL, тепер з Hugh Dellar!

9 грудня о 16.00 відбудеться третій безкоштовний вебінар, організований видавництвом National Geographic Learning спеціально для українських вчителів та викладачів.

Цього разу вебінар буде присвячений роботі з дорослими учнями, і добре відомий в Україні Хью Делар (Hugh Dellar)

Читати далі...