ДПА На нараді методистів: ДПА 2016

24 листопада 2015 року в Міністерстві освіти і науки України відбулася чергова нарада методистів інститутів післядипломної педагогічної освіти, присвячена проведенню державної підсумкової атестації (ДПА) з іноземних мов у 2016 році.

Нараду розпочав заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей

Читати далі...

Т ДПА та ЗНО: шлях до успіху

3 грудня 2015 року запрошуємо вчителів англійської мови на методичний семінар від видавництва National Geographic Learning та компанії Лінгвіст. Практичні завдання семінару будуть побудовані на матеріалах оновленого курсу Close-up 2 edition.

Семінар відбудеться за адресою: м. Рівне, готель Reikartz Оптіма Рівне, вул. Словацького 9, 1-й поверх, конференц-зала.

Читати далі...

cайт Підписано меморандум про співпрацю МОН з видавництвом MM Publications

Міністерство освіти і науки України оголосило про підписання меморандуму про співпрацю у сфері середньої освіти з міжнародним видавництвом MM Publications, яке відбулося 23 листопада 2015 року в приміщенні МОН.

Павло Хобзей, заступник Міністра освіти і науки України,  та директор видавництва MM Publications Іоанніс Малкогіанніс

Читати далі...

engl 2016 рік оголошено Роком англійської мови в Україні

16 листопада 2015 року Указом Президента України № 641/2015 оголошено про те, що наступний 2016 рік буде Роком англійської мови в Україні.

З урахуванням важливої ролі англійської мови як мови міжнародного спілкування, Указ підтримує програму Go Global

Читати далі...

2 Як ефективно підготувати учнів до письмової частини ЗНО або ДПА з англійської мови?

Якщо Ви, як професійний вчитель, бажаєте максимально якісно підготувати учня до ЗНО або ДПА з англійської мови, то Ви повинні знати, що зв’язність та послідовність письмового мовлення є одним з критеріїв оцінювання роботи учнів під час складання екзаменів. Розвиток даних аспектів письма є ключовим для досягнення успіху під час складання саме письмової частини ЗНО або ДПА.

Читати далі...

mm Конкурси від MM Publications тривають

Друзі! Нагадуємо Вам, що всеукраїнські конкурси від видавництва MM Publications для учнів та вчителів англійської мови  тривають, і ми з нетерпінням очікуємо на Ваші роботи!

Щодня ми отримуємо креативні твори та завдання, які допомагають осягнути, наскільки обдаровані учні та вчителі навчаються та працюють в нашій країні!

Читати далі...

new8 Щорічний осінній методичний тур від Cambridge English

Видавництво Кембриджського університету (Cambridge University Press), Екзаменаційний департамент Кембриджського університету (Cambridge English Language Assessment) та офіційний представник видавництва Кембриджського університету компанія Лінгвіст запрошують на щорічний осінній методичний тур Real-life teaching learning and assessment.

Читати далі...