webinar 11.11.2015 Другий вебінар для України від NGL!

Видавництво National Geographic Learning проводить серію вебінарів «Teaching English in the 21st Century», розроблену спеціально для українських вчителів та викладачів англійської мови.

До першого вебінару (Primary) приєдналося майже 200 учасників. Подивитися презентацію можна за посиланням

Читати далі...

mm Етапи навчання письму на уроці англійської мови

В активний період глобалізації та міжкультурного спілкування важливою складовою комунікації є володіння навичками письмового мовлення. А якщо додати до цього обов’язкову перевірку цієї мовленнєвої компетенції державними та міжнародними тестами, то саме цьому аспекту викладання англійської мови варто приділити особливу увагу. В цій статті ми розглянемо етапи проведення заняття, присвяченого розвиту письмових навичок учня.

Читати далі...

book1 Екзамен з англійської мови – SKIMMING ТА SCANNING

Готуючи наших учнів до іспитів з англійської мови, ми розвиваємо навички та вміння, які перевіряються в певному тестовому завданні.

Сьогодні ми торкнемося теми підготовки до екзамену з англійської мови в частині читання, спробуємо визначити які саме вміння перевіряються, що означають два англійські слова “skimming” та “scanning” та як ми можемо допомогти нашим учням розвинути ці вміння.

Але спершу, давайте зрозуміємо, що ми читаємо і як ми читаємо в реальному житті.

Читати далі...

Вебинар CUP Вебінар «Prepare! for Exam Success»

Cambridge University Press та офіційний дистриб’ютор видавництва компанія Лінгвіст запрошують відвідати методичний вебінар, присвячений підготовці до екзаменів з англійської мови.

Зареєструватися можна тут: Registration

29 жовтня 2015 16.00 (за київським часом)

Читати далі...

NEW2 Фотозвіт після семінару від Edelsa 6.10.2015

6 жовтня 2015 року в актовій залі спеціалізованої школи №135 м. Києва відбувся семінар для вчителів іспанської мови від видавництва Edelsa та компанії Лінгвіст. Семінар був присвячений використанню відеоматеріалів та креативних завдань на заняттях іспанської мови на прикладі нових навчальних курсів Codigo ELE (для підлітків) та Vente (для старшої школи і дорослих).

Читати далі...