CLE Семінар від CLE International у Харкові, 04.06.2015

Запрошуємо на семінар викладачів французької мови від видавництва CLE International, офіційного представника видавництва в Україні компанії Лінгвіст, за підтримки компанії UBD, Харків.

Тема семінару: Les exercices audio, vidéo et les jeux aux leçons de français

Читати далі...

МОН_new У Міністерстві освіти і науки презентували результати тестування українських школярів

21 травня 2015 року в Міністерстві освіти і науки України відбулася презентація результатів дослідження рівня знань з англійської мови у старшокласників спеціалізованих та загальноосвітніх закладів України. Проект тестування був проведений експертами Кембриджського університету (Cambridge English) за замовленням департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України.

Читати далі...

MMsem 078_1 Практичний семінар з Kostas Pexos у Києві, 20.05.2015 року

Видавництво MM Publications та Компанія Лінгвіст запрошують викладачів англійської мови взяти участь в методичному семінарі, який проводитиме Kostas Pexos.

Теми семінару: 

Using songs to motivate our students (primary school);

The importance of integrating the four language skills in teaching English (secondary school).

Читати далі...

mm1 Teaching Lexis to Secondary School Students, м. Харків 21.05.2015 року

Видавництво MM Publications та Компанія «Лінгвіст» запрошують Вас взяти участь в методичному семінарі на тему «Teaching Lexis to Secondary School Students». During the workshop we are discussing approaches to vocabulary teaching, contemporary presentation techniques, efficient ways of practicing vocabulary and how to make your students communicate, using the fresh lexis effectively.

Читати далі...

NEW З Super Minds ще більше можливостей!

Тепер з українським компонентом "Lessons Plus for Ukraine".

Спеціально для українських шкіл ми розробили додаткові уроки, які не лише пов’язують матеріал, що вивчається, з рідною країною, a й містять мовний компонент, завдяки чому Super Minds тепер повністю відповідає програмним вимогам!

Читати далі...

book1 Конкурс Film In Action

Шановні колеги! Акцію завершено!

Видавництво Delta Publishing з нагоди випуску нової книги Film In Action оголошує про конкурс, в якому кожна школа може виграти наступні чудові призи:

  • Ліцензія на Camtasia Studio 8, яка допоможе легко створювати професійні відеофільми (вартість - 250 доларів).
  • Ліцензія на Adobe Photoshop Lightroom 5, який дозволяє редагувати, монтувати і обмінюватися цифровими фотографіями (вартість - 150 доларів).
  • Підписана автором копія книги Film In Action.

Читати далі...