1 Захоплюючий конкурс для вчителів початкових класів!

Become a digital superhero with our latest competition from Super Minds!

Виконайте зі своїм класом одне з безкоштовних завдань на письмо та виграйте все, що Вам потрібно для того, щоб перетворити свій класс на цифровий простір.

Для того, щоб взяти участь, завітайте на сайт http://digitalsuperhero.cambridge.org/

Крок перший – зареєструйтеся!

Читати далі...

4a1ca4a780b3d8e081782b20e75994c9 Дякуємо учасникам акції!

Шановні колеги!

Нещодавно завершилася акція «Залишай відгук і отримуй подарунок!», що тривала протягом двох місяців - з 10 вересня до 10 листопада 2014 року.

Відкриваючи Акцію, ми запрошували всіх бажаючих викладачів надіслати відгуки, коментарі та враження від роботи з літературою видавництв, які представляє компанія Лінгвіст в Україні.

Читати далі...

DSC_0704 Після семінарів з Девідом Евансом.

Останні дні жовтня відзначилися серією методичних семінарів від National Geographic Learning, які цього разу охопили Харків, Хмельницький та Тернопіль. Компанія Лінгвіст разом з досвідченим викладачем та тренером Девідом Евансом, який вже не вперше відвідує Україну, запросили вчителів та викладачів англійської мови прослухати та долучитися до обговорення тем «What can adults learn from kids?» та

Читати далі...

3 Professional Development with Cambridge English

Видавництво Кембриджського університету (Cambridge University Press), Екзаменаційний департамент Кембриджського університету (Cambridge English Language Assessment), компанія Лінгвіст запрошують всіх вчителів англійської мови взяти участь в щорічних осінніх семінарах Professional Development with Cambridge English.

Читати далі...