Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua
Фото - To the Top 1A SB+WB with CD-ROM with Culture Time for Ukraine To the Top 1A SB+WB with CD-ROM with Culture Time for Ukraine
Вартість:166 грн.
Видавництво:MM publications
isbn:9786180501582

 Навчальний курс рекомендований учням 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів та розроблений відповідно до Європейських мовних стандартів (CEFR). Розрахований на 45-60 годин класної роботи.

Курс має дозвіл Міністерства освіти і науки України на використання в загальноосвітніх навчальних закладах.

Новий курс представлений одним підручником, до складу якого входять Students Book, Workbook, Students Audio CD/ CD-ROM та спеціально розроблений для України лінгвокраїнознавчий буклет Culture Time in Ukraine.

Матеріал Students Book з англійської мови поділений на 4 модулі, по 5 уроків в кожному. Додатково є 4 розділи з країнознавства. Кожний модуль містить сторінки для повторення.

Workbook включає до свого складу велику кількість вправ для закріплення пройденого матеріалу з кожного уроку.

Audio CD/CD-ROM містить розповіді, тексти та діалоги з підручника для повторення вдома, пісні та лексичний матеріал.

Лінгвокраїнознавчий буклет Culture Time in Ukraine був розроблений видавництвом спеціально для учнів нашої країни та презентує 4 теми, що пов’язані з культурою України та Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, а також вправи для виконання.

Teachers Book, який включає матеріал для одразу двох рівнів (1a and b, 2a and b, 3a and b, 4a and b) складається зі сторінок з Student’s Book, додаткових вправ та завдань для парної роботи, а також методичних рекомендацій до проведення заняття.

Class audio CD містить тексти, діалоги та пісні з підручника.

До навчального курсу з англійської мови пропонуємо серію граматик – To the Top Grammar, що має 4 рівня (А1-В1) з книгами для вчителя до кожного.

Learning English through Reading

‘Read, read, read’
William Faulkner

image-20160315-17748-1gvmrlz

«Я обожнюю читати!» – можна почути майже від кожного вчителя (і не лише) англійської мови, адже ми – філологи і жага до читання в нашій крові! Ми всі знайомі з «титанами» англійської класичної літератури, а прізвища Крісті, Голсуорсі та Остін викликають приємні спогади не лише від творів авторів, а й від тієї вишуканої англійської, яка змушує нас перечитувати твір по декілька разів. Чудово! Це все про нас!

А як щодо наших учнів? Чи вони так само поспішають до бібліотеки у пошуках класичної британської прози? Ні? Можливо, варто «запросити» прозу частіше відвідувати учнів?

Читати далі...

banner_lingvist_kyiv Семінар ‘Cambridge Teacher Development Conference’ (Київ, 12.12)

Запрошуємо вчителів і викладачів англійської мови взяти участь у безкоштовному семінарі 'Cambridge Teacher Development Conference', який присвячений розгляду найбільш актуальних і важливих моментів у питанні підготовки до ЗНО з англійської мови.

Читати далі...Контакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228