Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua
Фото - Atelier De Lecture: Virgule – niveau A1- livre Bande dessin?e + Audio CD Atelier De Lecture: Virgule – niveau A1- livre Bande dessin?e + Audio CD
Вартість:175 грн.
Видавництво:Didier
isbn:9782278064199
Без имени-1 Ексклюзив! Вебінар ‘TED and the English Language Classroom’

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у безкоштовному міжнародному вебінарі, присвяченому темі TED Talks, від National Geographic Learning!

Ексклюзивно! Учасники вебінару першими дізнаються з вуст спікера про новий конкурс, котрий проходитиме в Україні, й учасниками якого зможуть стати всі бажаючі. Тож не проґавте шанс раніше за інших долучитися до цікавого масштабного дійства!

 

Читати далі...

slajd1-nova-shkola Реформа системи освіти – компанія Лінгвіст підтримує створення Нової української школи

5 вересня Верховна Рада України прийняла нову редакцію Закону «Про освіту», який започатковує реформу освіти в Україні та передбачає реалізацію концепції Нова українська школа, активним прибічником якої виступає компанія Лінгвіст.

Читати далі...

RS4561_465209329-web Науково-методичний семінар від Cambridge University Press

Cambridge University Press та офіційний дистриб’ютор видавництва компанія 
Лінгвіст
 спільно з Міським управлінням освіти м. Чернівців запрошують відвідати науково-методичний семінар, присвячений темі ефективної роботи над помилками, а також питанням щодо нових програм для 5-9 класів.

Читати далі...

2 Методичні безкоштовні семінари від видавництва ММ Publications у Запоріжжі та Чернігові

Видавництво MM Publications та компанія Лінгвіст запрошують вчителів і викладачів англійської мови взяти участь у безкоштовних методичних семінарах, які відбудуться в містах Запоріжжя та Чернігів.

Читати далі...

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Видавництва Cambridge University Press та MM Publications – учасники пілотного проекту з іноземних мов 2017-2018

У рамках підготовки до Реформи освіти 2018 року «Нова українська школа» Міністерством освіти і науки України було ініційовано пілотний проект з іноземних мов, котрий має на меті методичну підготовку вчителів, а також апробацію нових навчальних матеріалів.

Читати далі...Контакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228