Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua
Фото - Gramm’ ados livre Gramm’ ados livre
Вартість:308 грн.
Видавництво:Didier
isbn:9782278053940

Рівні: А1- A2

Граматичний посібник для підлітків 11-15 років.

Складається з 6 розділів: Présentations, Caractérisation, Demande, Quantité, L’espace, Le temps.

Кожна граматична тема розпочинається з діалогу, який включає в себе граматичні структури, що вивчаються. Тематика діалогів максимально відповідає інтересам даної вікової категорії. Завдання після кожного діалогу  дозволяють учню самому сформулювати граматичне правило, опираючись на прочитаний діалог, формуючи самостійність та стимулюючи в учнів логічне мислення. Далі йде саме правило та вправи на його закріплення.

В кінці підручника є таблиця відмінювання найбільш вживаних дієслів та список дієслів з відповідними прийменниками.

Відповіді до вправ знаходяться в книзі окремою брошурою.

Компоненти: книга з брошурою з відповідями

Додаткову інформацію про підручник ви можете знайти на сайті видавництва: http://www.editionsdidier.com/article/gramm--ados-livre/

Без имени-1 Ексклюзив! Вебінар ‘TED and the English Language Classroom’

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у безкоштовному міжнародному вебінарі, присвяченому темі TED Talks, від National Geographic Learning!

Ексклюзивно! Учасники вебінару першими дізнаються з вуст спікера про новий конкурс, котрий проходитиме в Україні, й учасниками якого зможуть стати всі бажаючі. Тож не проґавте шанс раніше за інших долучитися до цікавого масштабного дійства!

 

Читати далі...

slajd1-nova-shkola Реформа системи освіти – компанія Лінгвіст підтримує створення Нової української школи

5 вересня Верховна Рада України прийняла нову редакцію Закону «Про освіту», який започатковує реформу освіти в Україні та передбачає реалізацію концепції Нова українська школа, активним прибічником якої виступає компанія Лінгвіст.

Читати далі...

RS4561_465209329-web Науково-методичний семінар від Cambridge University Press

Cambridge University Press та офіційний дистриб’ютор видавництва компанія 
Лінгвіст
 спільно з Міським управлінням освіти м. Чернівців запрошують відвідати науково-методичний семінар, присвячений темі ефективної роботи над помилками, а також питанням щодо нових програм для 5-9 класів.

Читати далі...

2 Методичні безкоштовні семінари від видавництва ММ Publications у Запоріжжі та Чернігові

Видавництво MM Publications та компанія Лінгвіст запрошують вчителів і викладачів англійської мови взяти участь у безкоштовних методичних семінарах, які відбудуться в містах Запоріжжя та Чернігів.

Читати далі...

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Видавництва Cambridge University Press та MM Publications – учасники пілотного проекту з іноземних мов 2017-2018

У рамках підготовки до Реформи освіти 2018 року «Нова українська школа» Міністерством освіти і науки України було ініційовано пілотний проект з іноземних мов, котрий має на меті методичну підготовку вчителів, а також апробацію нових навчальних матеріалів.

Читати далі...Контакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228