Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua
Фото - Gramm’ ados livre Gramm’ ados livre
Вартість:308 грн.
Видавництво:Didier
isbn:9782278053940

Рівні: А1- A2

Граматичний посібник для підлітків 11-15 років.

Складається з 6 розділів: Présentations, Caractérisation, Demande, Quantité, L’espace, Le temps.

Кожна граматична тема розпочинається з діалогу, який включає в себе граматичні структури, що вивчаються. Тематика діалогів максимально відповідає інтересам даної вікової категорії. Завдання після кожного діалогу  дозволяють учню самому сформулювати граматичне правило, опираючись на прочитаний діалог, формуючи самостійність та стимулюючи в учнів логічне мислення. Далі йде саме правило та вправи на його закріплення.

В кінці підручника є таблиця відмінювання найбільш вживаних дієслів та список дієслів з відповідними прийменниками.

Відповіді до вправ знаходяться в книзі окремою брошурою.

Компоненти: книга з брошурою з відповідями

Додаткову інформацію про підручник ви можете знайти на сайті видавництва: http://www.editionsdidier.com/article/gramm--ados-livre/

Learning English through Reading

‘Read, read, read’
William Faulkner

image-20160315-17748-1gvmrlz

«Я обожнюю читати!» – можна почути майже від кожного вчителя (і не лише) англійської мови, адже ми – філологи і жага до читання в нашій крові! Ми всі знайомі з «титанами» англійської класичної літератури, а прізвища Крісті, Голсуорсі та Остін викликають приємні спогади не лише від творів авторів, а й від тієї вишуканої англійської, яка змушує нас перечитувати твір по декілька разів. Чудово! Це все про нас!

А як щодо наших учнів? Чи вони так само поспішають до бібліотеки у пошуках класичної британської прози? Ні? Можливо, варто «запросити» прозу частіше відвідувати учнів?

Читати далі...

banner_lingvist_kyiv Семінар ‘Cambridge Teacher Development Conference’ (Київ, 12.12)

Запрошуємо вчителів і викладачів англійської мови взяти участь у безкоштовному семінарі 'Cambridge Teacher Development Conference', який присвячений розгляду найбільш актуальних і важливих моментів у питанні підготовки до ЗНО з англійської мови.

Читати далі...

CUP_seminar_1.12 Методичний семінар від Cambridge University Press (Львів, 1.12)

Видавництво Cambridge University Press та компанія Лінгвіст спільно з Управлінням освіти Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради запрошують учителів англійської мови відвідати науково-методичний семінар, присвячений темі підготовки старшокласників до іспитів, а також комунікативним підходам у викладанні граматики в молодшій школі.

Читати далі...Контакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228