Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
DSC_0054 Перші учасники програми Cambridge English Schools отримали почесні відзнаки

15 травня у приміщенні Міністерства освіти і науки України відбулося підведення підсумків першого року програми Cambridge English Schools та оголошення результатів пілотного проекту з оцінювання рівня англійської мови у випускників Києва та Київської області, що є спільною ініціативою Сambridge English Language Assessment та Міністерства освіти і науки України.

 У заході взяли участь представники двох департаментів Кембриджського університету (Cambridge University Press та Cambridge English Language Assessment), заступник начальника Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти, представники шкіл-учасниць програми Cambridge English Schools та шкіл, які брали участь у проекті з тестування.

Програма Сambridge English Schools, яка була впроваджена у січні 2013 року, набула широкої популярності серед українських шкіл. До неї вже встигли долучитися 23 школи із 5 областей України. За словами заступника директора гімназії №257 «Синьоозерна» Наталії Власової, участь у проекті надзвичайно мотивує дітей до кращого вивчення англійської, допомагає вчителям бути в курсі останніх новин у методиці викладання мови. Перші 7 учасниць програми з Києва, серед яких Гімназія №257 «Синьоозерна», Спеціалізована школа №106, Ліцей «Інтелект», Гімназія №191 імені П. Тичини, Політехнічний ліцей «НТУУ КПІ», Приватна школа «Афіни» та Навчальний заклад «Європейський колегіум», отримали настінні таблички та почесні сертифікати, що підтверджують ефективне впровадження Сambridge English Schools у навчальний процес.

 Контакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228