Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
Webinar - Online e-Learning Seminar Запрошуємо Вас на вебінар “Are you a CLIL teacher?”

Запрошуємо Вас на вебінар “Are you a CLIL teacher?”

CLIL (Content and Language Integrated Learning) - це одна з сучасних методик в навчанні англійської мови, що набула неабиякої популярності в 2000-х роках. Існує багато способів описати методику CLIL, і Ви, напевно, вже використовуєте деякі її елементи та принципи в своїй роботі.

На цьому вебінарі ми розглянемо, з якими викликами стикаються викладачі, які працюють з CLIL, а також розглянемо приклади матеріалів від Кембриджського видавництва, що підійдуть вчителям, які хочуть інтегрувати навчання шкільних предметів з навчанням  англійської мови.

Коли: Середа, 21 травня 2014 року, 16.00

Реєструйтеся на семінар тут та приєднуйтесь за 10 хвилин до початку  вебінару, щоб перевірити роботу аудіо та відео.

Семінар проводить  методист видавництва Кембриджського університету Любов Залюбовська.Контакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228