Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
slajd1-nova-shkola Реформа системи освіти – компанія Лінгвіст підтримує створення Нової української школи

5 вересня Верховна Рада України прийняла нову редакцію Закону «Про освіту», який започатковує реформу освіти в Україні та передбачає реалізацію концепції Нова українська школа, активним прибічником якої виступає компанія Лінгвіст.

Даним законом впроваджуються суттєві якісні та кількісні зміни в систему освіти нашої країни, які, безумовно, відобразяться на діяльності вчителів і викладачів іноземних мов. Зокрема, встановлюється єдиний новий стандарт викладання англійської та інших іноземних мов, формуються умови для розвитку компетентнісного навчання, котре передбачає оволодіння учнями набором конкретних практичних компетенцій, однією із яких є спілкування державною та іноземними мовами. Також створюються можливості для більш самостійного вибору навчального курсу, програми та використання нових підходів до викладання англійської мови у навчальних закладах.

Компанія Лінгвіст як офіційний представник провідних іноземних видавництв навчальної літератури в Україні, забезпечуючи методичну та матеріальну підтримку в рамках Пілотного проекту з іноземних мов 2017-2018, бере активну участь в реалізації концепції Нова українська школа.

Так, протягом перших тижнів вересня компанія Лінгвіст забезпечила 100 пілотних шкіл України понад 6000 підручниками Quick Minds та Smart Junior для вивчення англійської мови від видавництв Cambridge University Press і MM Publications. У пілотних класах по всій країні вже розпочалося навчання за даними курсами, чому передували очні установчі тренінги в кінці серпня, під час яких Британська Рада разом із Cambridge University Press та Cambridge English Language Assessment провели низку воркшопів з методики викладання англійської мови й забезпечили вчителів шкіл, які беруть участь у пілотному проекті, навчально-методичним комплексом для пілотування в першому класі.

Таким чином, пілотування нових навчальних матеріалів для вивчення англійської мови у школах розпочалося. Далі йтимуть проходження вчителями 20-годинного онлайн курсу з методики викладання англійської мови в молодшій школі, проведення очних тренінгів для вчителів у середині навчального процесу та підведення підсумків у формі фінальних очних тренінгів наприкінці навчального року.

Щиро віримо, що розпочаті реформи в системі освіти України матимуть видимі позитивні результати та вестимуть до суттєвого покращення якості освіти в навчальних закладах нашої країни.Контакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228