Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
OLYMPUS DIGITAL CAMERA Видавництва Cambridge University Press та MM Publications – учасники пілотного проекту з іноземних мов 2017-2018

У рамках підготовки до Реформи освіти 2018 року «Нова українська школа» Міністерством освіти і науки України було ініційовано пілотний проект з іноземних мов, котрий має на меті методичну підготовку вчителів, а також апробацію нових навчальних матеріалів.

Реалізаторами пілотного проекту з англійської мови виступають Британська Рада в Україні у партнерстві з Cambridge University Press та Cambridge English Language Assessment.

Пілотний проект, що охоплює 100 шкіл із різних областей України, вже розпочався в серпні й триватиме по червень 2018 року. Загалом він передбачає підвищення кваліфікації щонайменше 200 вчителів англійської мови, тобто як мінімум двох із кожної пілотної школи, та забезпечення учнів пілотних класів відповідними навчальними матеріалами, котрі надаються видавництвами Cambridge University Press та MM Publications. По суті це є експеримент, результати якого покажуть, наскільки ефективною може бути розроблена стратегія реформування освіти в разі її впровадження у масштабах всієї країни.

Реалізація пілотного проекту з англійської мови включає декілька етапів: проведення установчих тренінгів для вчителів, пілотування нових навчальних матеріалів у школах, проходження вчителями 20-годинного онлайн курсу з методики викладання англійської мови в молодшій школі, проведення очних тренінгів для вчителів у середині навчального процесу та підведення підсумків у формі фінальних очних тренінгів наприкінці навчального року. В процесі реалізації відбуватиметься постійний моніторинг результатів упровадження нових стандартів викладання англійської мови в молодшій школі шляхом опитувань, особистих інтерв’ю з вчителями, а також відвідування уроків для отримання зворотного зв’язку та допомоги вчителям, які пілотуватимуть навчальні матеріали в перших класах.

18-23 серпня в Білій Церкві відбулися очні установчі тренінги, під час яких Британська Рада разом із Cambridge University Press та Cambridge English Language Assessment провели низку воркшопів з методики викладання англійської мови й забезпечили вчителів шкіл, які беруть участь у пілотному проекті, навчально-методичним комплексом для пілотування в першому класі, що включає книгу для вчителя, аудіо-диск, примірники книг для учня, робочий зошит, флеш карти. Для пілотування було обрано такі навчальні курси для молодшої школи як Quick Minds від видавництва Cambridge University Press та Smart Junior від MM Publications, котрі вже користуються значною популярністю серед викладачів і учнів за кордоном.

Наприкінці проведення установчих тренінгів, 23 серпня, відбулася церемонія вручення сертифікатів учителям, що беруть участь в пілотному проекті та які пройшли дані тренінги. З вересня розпочинається безпосереднє пілотування навчальних матеріалів у 100 школах України, а також проходження вчителями онлайн курсу з методики викладання англійської мови в молодшій школі.

Таким чином, видавництва Cambridge University Press та MM Publications виступають активними учасниками пілотного проекту з іноземних мов, надаючи як методичну, так і матеріальну підтримку для його реалізації, маючи на меті сприяння підвищенню якості освіти у сфері вивчення англійської мови в Україні, зокрема, у молодшій школі.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 2017-08-23 13-11-26Контакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228