Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
1 Безкоштовний методичний семінар від MM Publications у Львові (30.08)

Запрошуємо до участі у безкоштовному методичному семінарі від видавництва MM Publications та компанії Лінгвіст – офіційного представника видавництва в Україні –  який відбудеться 30 серпня о 10:00 за підтримки Навчально-методичного центру освіти міста Львова.

Під час семінару учасники зможуть заглибитись у теми використання ice-breakers, а також розвитку навичок аудіювання учнів середньої та старшої школи.

Звертаємо Вашу увагу, що для участі у заході потрібна попередня реєстрація.

Більше інформації про захід та посилання для РЕЄСТРАЦІЇ Ви можете знайти тут >>>Контакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228