Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
molodej-240616 Вебінар від Cambridge University Press

Запрошуємо Вас взяти участь у безкоштовному дистанційному методичному вебінарі, присвяченому темі мотивації підлітків до вивчення англійської мови, від видавництва Cambridge University Press та компанії Лінгвіст – офіційного дистриб’ютора видавництва в Україні.


Коли: 9 червня, початок о 15:00.

Тема: ‘Motivating Teenage Learners’.

Teenagers are the most demanding learners. This webinar will give you tips on teaching teens, motivate them and keep them motivated throughout the lesson, course and self-studying.

Спікер: Тетяна Шелепко - методист Cambridge University Press в Україні.

Зареєструватися на вебінар можна тут: https://goo.gl/jOCRPq 

По закінченню вебінару учасники отримають на свій e-mail посилання на контактну форму, після заповнення якої протягом тижня буде надіслано електронний сертифікат. Разом із сертифікатом ми надішлемо посилання на безкоштовні методичні розробки, спеціально підібрані для використання в літніх мовних таборах з англійської мови. Контакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228