Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
На сайт Участь видавництв MM Publications та National Geographic Learning в 23-ій конференції TESOL Ukraine

Раді відмітити, що видавництва MM Publications та National Geographic Learning  стали учасниками 23-ої конференції TESOL Ukraine, котра відбулась 25-26 квітня 2017 року у Львові й метою якої було об’єднання вчителів та викладачів англійської мови для визначення стратегій розвитку викладання в умовах глобальних змін.

Вікторя Плішкова – методист видавництва MM Publications, офіційним представником якого в Україні є компанія «Лінгвіст», виступила перед аудиторією з доповіддю 'Using games for teaching real life skills', у рамках якої через презентацію в ігровій формі розкривалися основні моменти Summer Language Camps.

Катерина Шляміна – методист видавництва National Geographic Learning в Україні представила доповідь на тему: ‘Create! Explore! Learn!’, у якій проявлявся новий погляд на Project Based Learning в англійській мові.

Дякуємо організаторам та учасникам! До нових зустрічей!Контакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228