Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
42 Програма обміну досвідом «Teaching variety» (24-28 квітня 2017 р., м. Львів)

Наприкінці квітня 15 щасливих переможців відбору до програми обміну досвідом «Teaching variety» провели 5 незабутніх днів у Львові, відвідуючи уроки колег, круглі столи, тренінги професійного розвитку, методичні семінари та просто насолоджуючись красою та привітністю міста-перлини Західної України!

Розроблена за підтримки Міністерства Освіти та Науки України в рамках постійного співробітництва із компанією Лінгвіст та видавництвом MM Publications у сфері підвищення рівня викладання англійської мови, програма «Teaching variety» мала на меті створити майданчик для спілкування вчителів із різних куточків країни, запросивши до участі представників загальноосвітніх шкіл з Донецької, Луганської, Харківської, Дніпропетровської та Миколаївської областей.

З 24 по 28 квітня на учасників чекала цікава та насичена програма, яка розпочалася приємною вечерею-знайомством за участі методистів міста та області, начальника  управління освіти м. Львова Зоряни Миколаївни Довганик, директора НМЦО Лесі Ігорівни Приставської та вчителів шкіл міста Львова. У невимушеній атмосфері всі присутні  мали можливість розповісти про себе, представити свої навчальні заклади та ближче познайомитися один із одним.

12

Наступного дня учасники програми приступили до безпосереднього навчання: відвідали урок у молодшій школі, який було проведено на основі навчального курсу Zoom In від MM Publications, із подальшим аналізом та обговоренням побаченого, взяли участь у першому тренінгу, а решту дня присвятили прогулянці містом, ознайомленню із його культурою спадщиною та, звісно, спілкуванню та обміну враженнями від першої половини дня.

22

 26 квітня вчителів чекав до себе у гості Навчально-методичний центр освіти м. Львова, де його директор – пані Леся Приставська – представила діяльність центру. Учасники програми залишилися під неабияким враженням від кількості заходів, ініціатив та конкурсів міста і радо обмінялися контактами та інформацією для подальшої реалізації подібних проектів у рідних школах.

Далі вчителі завітали на інноваційний та незвичний урок музейної педагогіки від міського методиста пані Світлани Матис у Музично-меморіальному музеї Соломії Крушельницької, де познайомилися із життям та творчістю видатної оперної діви та насолодилися виступом юної 12-річної оперної співачки.

Не менше яскравих вражень залишилося від участі у міській олімпіаді з англійської мови для учнів молодших класів, організованої міським методистом. Зокрема, гості відзначили досконалу організацію та високий рівень знань маленьких учасників.

Завершенням надзвичайно насиченого дня стала екскурсія центральними вулицями міста Лева.

32

27 квітня настала черга відвідування уроку, побудованого на базі підручника  Traveller від видавництва MM Publications у старшій школі. Вчителі зауважили  чітку структуру уроку, високий рівень вчителів та учнів, інтерактивність та гармонійне використання сучасних методів навчання іноземним мовам.

Навчання продовжилося практичним, інформативним та надихаючим тренінгом від вчителя-тренера Лани Сушко.

Ввечері перед учасниками програми широко відкрила двері гордість міста - Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької. Краса старовинного театру та висока майстерність виконавців не могли залишити байдужими нікого.

В останній день перебування вчителів у Львові було заплановано участь у безкоштовному міському методичному семінарі у приміщенні Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за темою: ‘From Grammar to Speaking: Mind the Gap’, який проводила тренер Лана Сушко. Семінар зібрав вчителів міста, що створило чудову середу для спілкування та обговорення набутого досвіду. Присутні змогли ознайомитись із виставкою навчальної літератури видавництва MM Publications, а також  кожен учасник отримав подарунки та сертифікат.

43

Для учасників програми «Teaching variety» прийшов час підведення підсумків, слів вдячності один одному та організаторам.

Було приємно почути, що проведений в рамках програми час надихнув вчителів оновленими очима подивитися на учбовий процес, мотивував до творчості, ширшого спілкування, використання сучасних інноваційних методик та прагнення постійного самовдосконалення.

Учасники зазначили, що формат заходу дозволив розширити горизонти, дізнатися більше про рідну країну та її культуру, зрозуміти, що всі вчителі єдині у помислах, проблемах та питаннях у роботі, мають спільну мету та є однодумцями.

52

«Програма просто необхідна вчителям України. Надзвичайно вразили музейна педагогіка,  передовий досвід львівських колег».
Лазаренко Анастасія,
м. Южноукраїнськ, Миколаївська обл.

«Така унікальна програма, як TEACHING VARIETY надає вчителям чудовий шанс знайти той самий чарівний ключик до успішного уроку, який буде приємним як для учня, так і для вчителя. Більш того, це неоціненна можливість для освітянина поділитися безцінним досвідом з колегами».
Каснянчук Дар’я,
м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

«Сподобалось абсолютно все: захоплюючі тренінги, яскраві уроки, кропітка робота НМЦО м. Львова та ЛОІППО! Отримала задоволення від спілкування з  колегами, які прагнуть знати, вміти та робити більше. І звісно -  чарівне місто та його культура!»
Медведєва Світлана,
м. Марганець, Дніпропетровська обл.

«Маю купу позитивних вражень, які важко виразити словами. Дякую всім організаторам!»
Чуб Ганна,
м. Костянтинівка, Донецька обл.

«Програма дала зрозуміти, що ми єдині в наших помислах, в нашій країні, що у нас виникають одні й ті самі запитання і проблеми на роботі, і що ми маємо однодумців та єдині в своїй меті.»
Лісоченко Ірина,
м. Вознесенськ, Миколаївська обл.

«Ця програма дала можливість вирватися із звичного кола, вийти за рамки буденності, порівняти власну методику і, можливо, змінити своє ставлення в тому чи іншому підході в навчанні.»
Миронова Надія,
с. Сергіївка, Славянський р-н, Донецька обл.

«Я не впевнена, що можна виділити лише одне, найяскравіше, враження і думаю, що інші учасниці зі мною погодяться. Як можна забути ранкову прогулянку містом, зігрітися після якої стало можливо лише в «Цукерні»? Неймовірно інформативні та надихаючі тренінги? Гостинність, щирість та готовність ділитися досвідом вчителів та методистів? Ну і, звісно, професійність та організаторські здібності Вікторії -  представника видавництва MM Publications в Україні.»
Вітренко Ірина,
м. Харків

«Такі програми життєво необхідні вчителям України і проводити їх потрібно регулярно! Програма ‘Teaching variety’ демонструє сучасні прийоми навчання та сприяє розвитку навичок використання знань в реальних життєвих ситуаціях згідно з вимогами сучасності. Семінари, участь в міській олімпіаді, відкриті уроки, зустріч та обмін навчальними проектами з методистами міста та області -  все це було просто незабутньо та надзвичайно пізнавально.»
Чеверда Лія,
м. Дніпро

«Впевнена в гострій необхідності подібних заходів, оскільки вони стимулюють, розвивають, об’єднують та надихають! Найяскравіший спогад -  майстер клас в музеї Соломії Крушельницької. Вищий пілотаж, як і все, що ми бачили протягом тижня у Львові!»
Свиридова Тетяна,
м. Куп’янськ, Харківська обл.

«Це чудова можливість поспілкуватися з колегами, яку ви навряд чи отримали би за інших умов: обговорення та виявлення схожих навчальних ситуацій та шляхів їх вирішення.»
Коновалова Олена,
м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.

«Неймовірно сподобалась програма. Чудовий досвід! Вразили як уроки, так і люди і, звісно ж, Львів!»
Бессонова Ольга,
м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.

«Програма стала найяскравішим моментом за роки вчителювання. Відвідання відкритих уроків львівських колег, семінарів, майстер-класів дали надзвичайну можливість вирватися із звичної рутини та отримати величезну та значну порцію натхнення для подальшої ефективної роботи. ‘Teaching variety’ життєво необхідна для вчителів України тому, що дозволяє не лише вирватись на короткий час за звичні рамки, але й отримати надзвичайну порцію натхнення та усвідомити, що всі вчителі мають однакові турботи та радощі, а також поринути у досвід колег!»
Зінченко Тетяна,
м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.

«Програма ‘Teaching variety’ стала унікальною можливістю дізнатись щось нове, поділитися досвідом та ідеями, знайти однодумців з усієї країни на шляху до спільної мети.»
Михайлова Марина,
м. Маріуполь, Донецька обл.

«Програма дуже цікава, насичена цікавими та змістовними подіями. Я вважаю, що такі програми необхідні, тому що вони дають можливість вчителям не засиджуватися на одному місці, а отримувати нові знання, нові враження та емоції. Дуже яскравою подією став урок у музеї від пані Світлани та тренінги. Також незабутнім був перегляд оперети та, взагалі, весь період перебування у Львові! Хочу побажати керівникам цього проекту натхнення у подальшій його реалізації!»
Ільїна Марина,
м. Первомайськ, Харківська обл.

Дякуємо всім учасникам за активність, щирість, відкритість,  прагнення до самовдосконалення у роботі та до зміни світу викладання на краще!

Ми також щиро дякуємо усім, хто допоміг та долучився до проведення унікальної програми обміну досвідом: обласному методисту Христині Богданівні Левицькій, Львівському обласному інституту післядипломної педагогічної освіти, міському методисту Світлані Юріївні Матіс, В.О.  начальника  управління освіти м. Львова  -  Зоряні Миколаївні Довганик, директору НМЦО - Лесі Ігорівні Приставській, а також директорам та вчителям шкіл №65, №53 та Класичної гімназії, які дозволили долучитися до уроків та поділилися безцінним досвідом.

З нетерпінням чекаємо на нові зустрічі!Контакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228