Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
2 Семінари від “Edelsa” та “Лінгвіст” (Київ-Львів, 25-26.04.17)

25-26 квітня 2017 року в приміщенні школи №135 м. Києва та навчально-виховного комплексу «Софія» м. Львова відбулися захоплюючі семінари для вчителів та викладачів іспанської мови від видавництва «Edelsa» та компанії «Лінгвіст».

Семінари було присвячено особливостям нового навчального курсу ¿ESPAÑOL? ¡POR SUPUESTO!, про який цікаво та пізнавально розповів  запрошений представник від видавництва «Edelsa» - Óscar Rodríguez García.

Учасники семінару корисно та весело провели час, отримавши багато практичних порад від досвідченого лектора, можливість поспілкуватися із колегами та натхнення для подальшої роботи.

Щиро дякуємо навчальним закладам, які надали майданчики для зустрічі, методистам за досконалу організацію та підтримку, а також всім учасникам семінарів за активність і прагнення до нових знань!

Більше вражень у фотозвіті

До нових зустрічей!Контакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228