Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Learning English through Reading

‘Read, read, read’
William Faulkner

image-20160315-17748-1gvmrlz

«Я обожнюю читати!» – можна почути майже від кожного вчителя (і не лише) англійської мови, адже ми – філологи і жага до читання в нашій крові! Ми всі знайомі з «титанами» англійської класичної літератури, а прізвища Крісті, Голсуорсі та Остін викликають приємні спогади не лише від творів авторів, а й від тієї вишуканої англійської, яка змушує нас перечитувати твір по декілька разів. Чудово! Це все про нас!

А як щодо наших учнів? Чи вони так само поспішають до бібліотеки у пошуках класичної британської прози? Ні? Можливо, варто «запросити» прозу частіше відвідувати учнів?

28288

Читати далі...

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

Всі статті
thumbnail_banner Вперше в Україні! Не пропустіть свій шанс стати учасниками CAMBRIDGE TEACHER DEVELOPMENT SUMMER SCHOOL!!!

Літо - час відпочинку та подорожей. А для нас, працівників освіти – це також можливість набратися сил і натхнення для подальшої роботи.

Cambridge University Press спільно із компанією «Лінгвіст» підготували для Вас сюрприз, який дозволить не обирати між корисним та приємним!

Приєднуйтесь до Cambridge Teacher Development Summer School – і ваш професійний розвиток перетвориться у незабутню мандрівку до чарівних Карпат. На Вас чекають мальовнича природа та свіже повітря Закарпатської області і вже готові місця в 4-зірковому Гранд Готелі «Пилипець», де з Вами працюватимуть найкращі педагоги з України і Великобританії.

OLHAОльга Мадилус – досвідчений тренер вчителів англійської мови. Починала свою кар’єру як викладач англійської мови і театрального мистецтва в одній із шкіл Лондона. Більш ніж 20 років практикує викладання мови дітям, а також навчає викладачів по всьому світу, зокрема, в Гонконзі, Венесуелі, Греції, Перу, Кватарі, Тайвані - і це далеко не повний список.

 

 

SushkoЛана Сушко - тренер вчителів англійської мови. Освіту здобувала в Київському університеті ім. Б.Грінченка, має дипломи CELTA і IHCYLT.

 

 

   

 

У програмі:

• щоранку - 2 заняття по 90 хвилин.

Серед тренінгів: Critical Thinking, Making Language Communicative, Arts and Crafts, Classroom Management та інші.

• після обіду – ще одне заняття, де ви детальніше зможете ознайомитись із новітніми методами проведення уроків для різних вікових категорій, такими як Primary Games, Primary Literacy, Secondary Creative Writing, Topic Based Lessons та багато іншого.

Ми обіцяємо Вам незабутню поїздку і неоціненний досвід для Вашої професійної діяльності! А наприкінці курсу Ви отримаєте сертифікат.

Дати: 19.06. – 23.06.2017
Місце: Гранд Готель «Пилипець», Закарпатська обл.

Вартість:

Варіант 1. Тренінги, проживання + сніданок – 5300 грн/ 5 днів. *
Варіант 2. Тренінги, проживання + сніданок + обід або вечеря – 5900 грн/5 днів. *
Варіант 3. Тренінги, проживання + сніданок + обід + вечеря – 6500 грн/ 5 днів. *

Від залізничної станції «Воловець» автобус привезе вас до місця проведення заходу.
Проїзд до станції «Воловець» не входить до загальної вартості.

Реєструйтесь тут

За додатковою інформацією звертайтеся до методиста Cambridge University Press Тетяни Шелепко за телефоном: 067 382 11 81, або e-mail: tetiana.shelepko@linguist.ua

Кількість місць обмежена. Поспішайте зареєструватись!

* Проживання в двомісних номерах твінКонтакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228