Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
banner1 „Fokus Deutsch. Erfolgreich in Alltag und Beruf“

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у презентації нового навчального курсу, яка відбудеться 14 квітня 2017 року в приміщенні Гете-Інституту з 14.45 до 16.30 в місті Києві.

У сучасних умовах вивчення іноземної мови важливо не тільки для спілкування в повсякденному житті, але й в професійній сфері. Це поступово стає одним з аспектів викладання іноземної мови в навчальних закладах. В новому курсі від видавництва Cornelsen поєднані загальна німецька, включаючи екзаменаційну підготовку (Goethe-Zertifikat B2/ TELC Deutsch B2) та курс ділового спілкування на практичних прикладах функціонування сучасного бізнес-середовища, що забезпечує подальше вивчення мови, поглиблення мовних навичок

Семінар проводить Товста Олена, консультант видавництва Cornelsen в Україні.

Кожен учасник семінару отримає сертифікат та дидактичний матеріал від видавництва Cornelsen в подарунок.

Детальна інформація за посиланнямКонтакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228