Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
banner MM Publications Partnership Programme for Ukraine «Smart School»

Шановні колеги!

Представляємо до Вашої уваги абсолютно нову унікальну програму підтримки для державних та приватних навчальних закладів України Smart School від видавництва MM Publications!

Конкурентні переваги, зазначені у програмі, спрямовані не лише на підвищення рівня знань учнів, але й професійний розвиток вчителя і зростання престижу навчального закладу!

Серед переваг програми ми можемо виділити:

  • використання сучасної якісної літератури для навчання англійської мови;
  • набір підручників для шкільної бібліотеки та подарункові компоненти для покращення навчального процесу;
  • семінари, вебінари для учасників програми;
  • щорічний розіграш безкоштовної поїздки для проходження курсу професійного розвитку.

Більш детально з умовами програми Ви можете ознайомитись тут.

Якщо Ви бажаєте взяти участь у програмі – заповніть анкету учасника та надішліть її на електрону адресу: V.Plishkova@mmpublications.com.ua

Ми розглянемо заявку протягом тижня з моменту її отримання  та надішлемо Вам на вказану електронну адресу проект меморандуму про співпрацю на ознайомлення.

За умови погодження усіх пунктів ми призначимо дату для підписання, і з цього моменту Ваша школа отримає статус Smart School, і зможе користуватися усіма перевагами участі в програмі.

Схема

Якщо у Вас виникають додаткові запитання – будь ласка, звертайтесь до методиста MM Publications в Україні Плішкової Вікторії за телефоном (067) 365-60-81.Контакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228