Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
Cornelsen_image_1 Запрошуємо викладачів німецької мови на вебінар від видавництва Cornelsen , який відбудеться 07.04.2017 о 18.30 за київським часом

Доповідач: Pavel Sternberg

Тема: «Panorama – die neue Dimension des Deutschunterrichts»

Під час семінару Pavel Sternberg  презентує нову методику курсу Panorama - Augmented Reality (доповнена реальність) , яка дозволяє заглибитись в німецькомовне середовище та навчитися спілкуванню через автентичні ситуації , учасниками яких учні стають завдяки діалогам, обговоренням та інтерактивним завданням, які їм пропонується виконати, враховуючи при цьому психологічні особливості кожного учня.

Реєстрація за посиланням: https://www.cornelsen.de/veranstaltungen/event/8192Контакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228