Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
NGL_Alex_Warren_April Квітневі семінари з Alex Warren!

Видавництво National Geographic Learning та компанія Лінгвіст запрошують всіх бажаючих приєднатися до методичних семінарів з англійської мови, які відбудуться у містах Рівне, Тернопіль, Вінниця.

Під час семінару будуть розглянуті наступні теми: ‘Maximising Student Talk Time’ та ‘A Close-up on exams – ensuring exam success’.

Розклад семінарів:

10 квітня 2017 – м. Рівне
11 квітня 2017 – м. Тернопіль
12 квітня 2017 – м. Вінниця

Під час семінару вчителі матимуть змогу заглибитись у різні аспекти роботи з матеріалами навчальних курсів для дорослих та учнів старшої школи, отримають корисні поради для більш ефективного викладання.

Всі зареєстровані учасники візьмуть участь у розіграші підручників Close-up 2nd Edition!

Участь у семінарах безкоштовна.

Реєстрація та більш детальна інформація за посиланнями:

м. Рівне
м. Тернопіль
м. ВінницяКонтакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228