Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
Иллюстрация Запрошуємо на семінари від видавництва MM Publications за участі Natalie Hammerton!

Запрошуємо вас відвідати безкоштовні методичні семінари для вчителів та викладачів англійської мови від видавництва MM Publications та компанії Лінгвіст. Заходи відбудуться у містах Львів, Івано-Франківськ та Ужгород.

Семінари проводитиме спікер видавництва Natalie Hammerton. Під час заходів буде проведено дві секції для вчителів молодшої та середньої і старшої школи. Семінари присвячені особливостям формування навичок 21 століття, а також перевагам використання диференційованих інструкцій перед традиційними.

До участі запрошуються всі бажаючі! Звертаємо Вашу увагу, що для забезпечення максимального комфорту всіх учасників заходу необхідна попередня реєстрація.

Кожен зареєстрований учасник отримає подарунок від видавництва!

Детальну інформацію про заходи та посилання для реєстрації ви можете знайти у запрошеннях:
Львів
Івано-Франківськ
УжгородКонтакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228