Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Learning English through Reading

‘Read, read, read’
William Faulkner

image-20160315-17748-1gvmrlz

«Я обожнюю читати!» – можна почути майже від кожного вчителя (і не лише) англійської мови, адже ми – філологи і жага до читання в нашій крові! Ми всі знайомі з «титанами» англійської класичної літератури, а прізвища Крісті, Голсуорсі та Остін викликають приємні спогади не лише від творів авторів, а й від тієї вишуканої англійської, яка змушує нас перечитувати твір по декілька разів. Чудово! Це все про нас!

А як щодо наших учнів? Чи вони так само поспішають до бібліотеки у пошуках класичної британської прози? Ні? Можливо, варто «запросити» прозу частіше відвідувати учнів?

28288

Читати далі...

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

Всі статті
admin-ajax Запрошуємо взяти участь у програмі з обміну досвідом для вчителів англійської мови ‘Teaching variety’

Розуміючи важливість спілкування між вчителями англійської мови із різних регіонів країни, видавництво MM Publications та компанія «Лінгвіст» за підтримки Міністерства освіти і науки України розпочинають програму Teaching variety.

Україна –  незалежна та єдина. Неважливо, де Ви проживаєте –  на півночі, півдні, заході чи сході країни – всіх нас об’єднують спільні радощі та турботи.  Велика територія надає державі багато переваг: Україна – найбільша в Європі країна, ми маємо можливість насолоджуватись багатствами природи: горами, морями, ріками, долинами, а також –  культурним розмаїттям в кожному з куточків нашої Батьківщини.

Головною метою програми є надання можливості та створення комфортних умов  для обміну досвідом вчителів України задля підвищення якості викладання англійської мови в загальноосвітніх навчальних закладах нашої держави.

Для вчителя  –  це  унікальний шанс обміну досвідом із колегами з інших регіонів з метою покращення навчального процесу у власному місті/школі/класі та особистого саморозвитку. Програма обміну надасть можливість вчителям з різних куточків країни протягом п’яти днів відвідати уроки колег, пройти тренінги професійного розвитку та взяти участь в масштабному методичному семінарі та обмінятись професійним досвідом.

Умови участіКонтакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228