Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
admin-ajax Запрошуємо взяти участь у програмі з обміну досвідом для вчителів англійської мови ‘Teaching variety’

Розуміючи важливість спілкування між вчителями англійської мови із різних регіонів країни, видавництво MM Publications та компанія «Лінгвіст» за підтримки Міністерства освіти і науки України розпочинають програму Teaching variety.

Україна –  незалежна та єдина. Неважливо, де Ви проживаєте –  на півночі, півдні, заході чи сході країни – всіх нас об’єднують спільні радощі та турботи.  Велика територія надає державі багато переваг: Україна – найбільша в Європі країна, ми маємо можливість насолоджуватись багатствами природи: горами, морями, ріками, долинами, а також –  культурним розмаїттям в кожному з куточків нашої Батьківщини.

Головною метою програми є надання можливості та створення комфортних умов  для обміну досвідом вчителів України задля підвищення якості викладання англійської мови в загальноосвітніх навчальних закладах нашої держави.

Для вчителя  –  це  унікальний шанс обміну досвідом із колегами з інших регіонів з метою покращення навчального процесу у власному місті/школі/класі та особистого саморозвитку. Програма обміну надасть можливість вчителям з різних куточків країни протягом п’яти днів відвідати уроки колег, пройти тренінги професійного розвитку та взяти участь в масштабному методичному семінарі та обмінятись професійним досвідом.

Умови участіКонтакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228