Лінгвіст виконує тільки оптові замовлення. Щодо роздрібу - bookling.ua

Як зробити перший урок після канікул цікавим?

Перше вересня -  свято знань, і традиційно (як не дивно) ніякі знання в цей день  учні не отримують.
Уроки, які проводяться першого вересня,  частіше за все мають вигляд спроби змусити учнів згадати щось із тієї інформації, яка була вивчена протягом попереднього навчального року, або лекцію із вуст вчителя про важливість освіти та нового етапу навчання.

Урок іноземної мови, англійської зокрема – урок, де кожна хвилина чітко розпланована та використовується з користю, але не у випадку першого вересня. В даній статі ми запропонуємо Вам варіанти вправ/ігор/тем для дискусій, які Ви сміливо можете використати для першого заняття з англійської мови, щоб воно пройшло цікаво і з користю.

26865
Читати далі...

ACADEMIC PRESENTATION AS A KEY SKILL

Giving presentation is a key skill and competence our learners will need in the future. Regardless of the language, being a good speaker makes so many things easier and opens a lot of doors in life. So, how can we teach our students to be good speakers? And the more important question is whether we should do it at all?

26790
Читати далі...

Всі статті
web_mm_decem_1 Приєднуйтесь до вебінару від National Geographic Learning!

В підтримку конкурсу «Одна фотографія – тисяча ідей»  видавництво National Georgaphic Learning  проводить вебінар за темою «Thematic Learning & Close-up».  Доповідач: Alex Warren - вчитель-тренер, який має міжнародні кваліфікації CELTA та DELTA.

Вебінар відбудеться 8 лютого о 17:00 за київським часом.

Вебінар буде присвячений тематичному підходу у навчанні, його перевагам та яким чином цей підхід інтегровано у навчальний курс  Close-up.

Під час вебінару Alex Warren  поділиться порадами та ідеями для вчителів, що допоможуть зрозуміти особливості даного підходу та ефективно використовувати його на уроках англійської мови.

Запрошуємо реєструватись на вебінар за посиланнямКонтакти

Компанiя Лінгвіст Г. Сковороди, 6, оф.44, Київ, Україна, 04070, 38 (044) 599-32-28
e-mail: info@linguist.ua
Компания Лингвист Г. Сковороди, 6, оф.44, Киев, Украина, 04070, 38 (044) 599-3228